По благослову Његове Светости Патријарха српског г. Порфирија, у неколико београдских храмова ће у недељу Сиропусну, ове године и на празник св. Симеона Мироточивог 26. фебруара 2022. године, бити организована акција добровољног давања крви, саопштила је Информативна служба СПЦ. Акција ће се при храмовима: Светога Саве на Врачару, св. Јована Владимира у Медаковићу, св. Василија Острошког на Бежанијској коси, Светог Вазнесења Господњег у Жаркову и Рођења Пресвете Богородице у Земуну, одвијати тога дана од 10 до 14 часова.
Извор: Информативна служба СПЦ
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах