Jump to content

ШТА РЕЋИ ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

МЕНИ ОВО НИЈЕ СМЕШНО. 0102_laugh

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ццц пустите децу нека трче..ја кад сам био мали одем у 10 ујутру дођем у 12 ноћу..једном дневно сам јео и по цео дан се проводио,а ова мала деца гледају фарму?БолеССССССССССС

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1000000001010 0442_feel од моје куће била наша нај нај нај ружичастија ТВ и остале малограђавштине, простаклук и блуд!!! klapklap klapklap

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1000000001010 klapklap klapklap-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='0442_feel' />

Шта да кажем, а да не буде да попујем. Волим да гледам емисије о животињама. Одрасле животиње уче своје младунце свему што им је важно за живот. Родитељи данас све више угађају себи (гледају фарму...), а премало се баве својом децом. Више им одговара да и деца с њима гледају непримерен програм (питање да ли је фарма и сл. примерен програм било коме) него да морају да се ангажују око деце. Ово су веома мала деца, а времена су се променила. Не могу бити пуштена на улицу да се сама играју без надзора, а родитељи очигледно немају идеју како да им осмисле време.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...