Jump to content

Присталице Артемија праве на интернету списак за одстрел?

Оцени ову тему


Guest ЖРУ Администрација

Препоручена порука

Nemojte tako; Mudrov kaze da se oni ne bave takvim stvarima i ja mu verujem  :)

Jeste ja sam pokvaren jer sam ih nazvao kriminalcima, olosem, komunistima i razbojnicima.

Pa i sam Artemije/Marko; dok je doticni gospodin bio vladika PET punih godina nije obisao gotovo nijednu enklavu na Kosovu, sem severa gde je boravio. Mucenik...  :)

1405_love
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemojte tako; Mudrov kaze da se oni ne bave takvim stvarima i ja mu verujem  :drugarstvo:

Jeste ja sam pokvaren jer sam ih nazvao kriminalcima, olosem, komunistima i razbojnicima.

Pa i sam Artemije/Marko; dok je doticni gospodin bio vladika PET punih godina nije obisao gotovo nijednu enklavu na Kosovu, sem severa gde je boravio. Mucenik...  isus-sinai

facenew22222222

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Гости

Постављена слика


Ово је показатељ да овде полиција треба да реагује и просто је невероватно шта раде! Постављају слике, позивају људе да врше насиље јер су умислили да им неко "краде" налоге!

Просто је невероватно шта полиција допушта. Ова криминална група артемијевих присталица жели да покаже како су они много јаки, храбри.. шта већ.

Ове њихове претње ћу свакако проследити надлежним органима.

П.С.

Иначе, радује ме што нема никог у Јагодини не зато што се ја плашим некога, него што има људи којима врана није попила мозак.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Cuvajte se Oce,ovo je otvoren poziv na linc,

Не бојим се ја кукавица који немају смелости да кажу своје име а камоли њихових претњи. И онако ништа друго не могу урадити него само убити тело. Ало ово је отворен позив на линч према свима који се не слажу са њиховом сектом. У томе је велика опасност. Ово МОРА да се процесуира и то ћу колико данас учинити.

Са барабама не вреди разговарати

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Постављена слика

Наравно, артемити настављају са претњама. Ово је њихов метод да шире своју секту а полиција и даље ћути. Овај "Марјан" се већ дуже време бави претњама. Иначе, како видимо, сада је прешао да прети мушкарцима јер се до скоро бавио претњама женама. Ако ко мисли да не говорим истину, уз сагласност једне од девојака којима је претио овај никоговић, биће постављено на наш сајт што је сасвим довољно да се против њега поведе кривични поступак.

Ово је посао за полицију јер људи који желе да утерују страх показујући да је то што они говоре истина је кршење основних људских права! Хоће на силу да  покажу како је њихова расколничка дружина у праву.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај "Марјан" се већ дуже време бави претњама. Иначе, како видимо, сада је прешао да прети мушкарцима јер се до скоро бавио претњама женама.

smiley-dance007

Junacina... mozda je poceo da dize tegove pa ojacao?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

Наравно, артемити настављају са претњама. Ово је њихов метод да шире своју секту а полиција и даље ћути. Овај "Марјан" се већ дуже време бави претњама. Иначе, како видимо, сада је прешао да прети мушкарцима јер се до скоро бавио претњама женама. Ако ко мисли да не говорим истину, уз сагласност једне од девојака којима је претио овај никоговић, биће постављено на наш сајт што је сасвим довољно да се против њега поведе кривични поступак.

Ово је посао за полицију јер људи који желе да утерују страх показујући да је то што они говоре истина је кршење основних људских права! Хоће на силу да  покажу како је њихова расколничка дружина у праву.

То је чувено  smiley-dance007 "пајсер" хришћанство!!!Тај што прети требао би да зна да батина има два краја.

"Да сви једно буду,као ти Оче,што си у мени и ја у теби,да и они у нама једно буду да свијет вјерује да си ме ти послао"(ЈН 17 гл-21 стих)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Овај "Марјан" се већ дуже време бави претњама. Иначе, како видимо, сада је прешао да прети мушкарцима јер се до скоро бавио претњама женама.

klapklap

Junacina... mozda je poceo da dize tegove pa ojacao?

Већ дуже време је нападао једну жену, писао јој претеће поруке, звао на телефон. Рекох, уз њену сагласност објавићу о коме се ради.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...