Jump to content

Песме брата Милорада из Раса

Оцени ову тему


Препоручена порука

Помаже Бог браћо и сестре.Господ ми је да дао више дарова један је од њих и писање духовне поезије па ево вам једна моја песма ако вам се свиди биће још да не буде да је само Ангелина креативна confused

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ

На Голготи за нас страда

Господ благи и Син Божји

и осветли тамо ада

светлом што се вером множи.

Првогрешним наду даде

у спасење и у Бога

и сатанску моћ распаде

силом срца премилога.

Мироноснице благе жене

да обиђу гроб дођоше

али беху престрављене

кад Исуса не нађоше.

Анђео се њима јави

покрај гроба тад је стао

милим гласом он објави

да је Вишњи васкрсао.

Весел''те се добри људи

нека душа радује се

и нек љубав се пробуди

када Христос наш воскресе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Знате шта, могли би да направимо неки бенд, па да ове песме свирамо и певамо. Ја сам дуго година свирао  :) ,  треба нам још неко ко свира  kolo2,  0508_music а могли би да имамо и органе  joooj . Можда постанемо и популарни  :cheesy2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог и хвал вам на креативним коментарима нарочито од лепе уреднице.

Па рођаци ја имам и музику за ову песму мелодију и ритам скоро све једино овамо нема никога ко би то прихватио бар за сад.Једино има музички састав Ступови могао бих да са њима ступим у контакт а могли би и ми да направимо ту неку вокално-инструменталну групу.

Само да певамо духовне песме а ово посвећене уредници су тако само за њу  :cheesy2: 0104_cheesy

Треба нам гитара ритмичка пратња у виду неког добоша или сл. и клавијатуре него прво ћу ја да пробам са Ступовима уз Божју помоћ.ЗБОГОМ

СПРЕМАМ СЕ ЗА СВАДБУ ИДЕМ ПОЗДРАВ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

?????? ??? ? ???? ??? ?? ?????????? ??????????? ???????? ?? ???? ????????.

?? ?????? ?? ???? ? ?????? ?? ??? ????? ???????? ? ????? ????? ??? ?????? ????? ???? ?????? ?? ?? ?? ????????? ??? ?? ???.?????? ??? ??????? ?????? ??????? ????? ??? ?? ?? ???? ?????? ? ??????? ? ????? ?? ? ?? ?? ????????? ?? ???? ???????-?????????????? ?????.

???? ?? ?????? ??????? ????? ? ??? ????????? ???????? ?? ???? ???? ?? ??  :cheesy2: 0104_cheesy

????? ??? ?????? ???????? ?????? ? ???? ????? ?????? ??? ??. ? ??????????? ???? ???? ?? ?? ?? ?????? ?? ????????? ?? ????? ?????.??????

??????? ?? ?? ?????? ???? ???????

????? ?? ????, ???? ?? ????? ??, ????? ???? ?? ????? ??????, ????? ?? ?? ??????? ????? ?????.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...