Jump to content

Ширење зла и лажи од стране лажних зилота и цркворасколника!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ја искрено желим да будем зилот. Али питам се, дал није гордо да неко самог себе назива зилотом?Дал је свети Патријарх Павле себе називо зилотом?НИЈЕ, а био је највећи зилот...већи зилот од свих њих псеудозилота заједно.

"Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa ovo nisu Ziloti ovo su Zloti :(

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Спознајмо Истну и она ће нас ослободити, а где је Истина ту мора да буде и Љубав, јер лажи мржњом трују, а Истина лечи и ослобађа.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Andjela Panic одлучити од СПЦ-а Митрополита Амфилохија, због насилног одвајања митрополије из оквира СПЦ-а, због употребе клевета на брата свога и саслуживања са јеретицима, због кривоклетства, тајновитих савеза склапаних са Малтешким Витезовима, Ватиканом и политичарима, нечасне финансијске добити и трговања у Цркви, уједно, због свег Христу мрског деловања

evo sta na fb pise jedna pobozna sestra... prstgore

a njeno pisanje je reakcija na ovo:

http://borbazaveru.info/content/view/3098/1/

anticrkveni sajt

па они би ако је могуће да рашчине све и да сами газдују овим народом кога су сами опљачкали и паре које су требале да оду напаћеној браћи на КиМ они покрадеше а да нису ни трепнули... и то им није доста него би они још крали мало им је то пара...

не знају више шта пишу јер оно што они пишу таклве клевете и лажи се немогу наћи ни на световним сајтовима и новинама...

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Спознајмо Истну и она ће нас ослободити, а где је Истина ту мора да буде и Љубав, јер лажи мржњом трују, а Истина лечи и ослобађа.

Iz ovoga se da zakljuciti da m.Artemije nije ISTINA  :cheesy:

prstgore

ruo8hNT.jpgruo8p1.png

fHeACLZ.jpgfHeAp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Спознајмо Истну и она ће нас ослободити, а где је Истина ту мора да буде и Љубав, јер лажи мржњом трују, а Истина лечи и ослобађа.

Iz ovoga se da zakljuciti da m.Artemije nije ISTINA  :cheesy:

prstgore

занју они за Истину али су отпали од ње на жалост, мене је лично жао свих њих и требало би да се молимо

не би ли се вратили под окриље своје СПЦ које су плански хтели да сруше...

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неко је променио назив моје теме, баш је екстра! Хвала...  1414_feel

Више немам шта да додам, ви сте браћо и сестре све лепо рекли! Што је до нас, наша је дужност да се пред Господом молимо за њих, а они нека сами одлуче хоће ли се спасти или не! Чудни су то неки хришћани што воле само себе а друге не!

Ако те безбожник изазива, то те не изазива човек него ђаво, човек је по природи побожан. Ако те безумни ружи, то те не ружи човек, него ђаво, човек је по природи уман. Ако те озлобљени гони, то те не гони човек, него ђаво, човек је по природи благ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...