Semberac Написано Новембар 23, 2010 Пријави Подели Написано Новембар 23, 2010 СТВТ Слобода за демонстранте - слобода за Србију Сматрајући да је недовољан број родољуба испоручен суду правде у Хагу, влада наставља да хапси младе људе по Србији, једино оне који исказују своје незадовољство, младе патриоте који су изашли на улицу да одбране наслеђене србске светиње и завештања прeдака. Свакодневно смо сведоци немилих догађаја и ужасног терора који се спроводи над нашим Србским народом. Скоро да не постоји институција, нити иједан сегмент друштва који није затрован корупцијом. Влада доноси одлуке у корист страних налогодаваца. Нуде се астрономске цифре новца за потказивање и хватање "ратних злочинаца" док истовремено се пуштају на слободу злочинци који су заиста извршили геноцид над србским народом. Сатанизовања свега српског и православног видимо на сваком кораку. Поједини политичари свакодневно се извињавају суседима, прихватајући на тај начин за српски народ да је дежурни кривац свих међунационалних проблема на Балкану, затварајући очи пред српским жртвама и да је скоро милион српских душа отерано са својих вековних православних огњишта. Сматрајући да је недовољан број родољуба испоручен суду правде у Хагу, влада наставља да хапси младе људе по Србији, једино оне који исказују своје незадовољство, младе патриоте који су изашли на улицу да одбране наслеђене србске светиње и завештања прдака. Свакодневну тортуру над српским „националистима“, разноразне „европске“ хуманитарне организације не желе да виде, сматрају је оправданом. У пренатрпаним српским затворима, ситуација је најблаже речено ужасна. И у њима је корупција преовладала. Зна се за колико евра може да се неком "случајно“ поломи ребро или затвори око. Редовност оброка не спомињемо! Није спорно да се методи преваспитавања примењују на "хулигане 10 октобра" како би се надаље спречио поновни "злочин" јавне одбране српства. Подсетимо се да је прошло месец дана од затварања челника ОБРАЗА Младена Обрадовића, без правног основа у том моменту тако да је и под хитном скупштинском процедуром закон промењен као би Младену притвор био продужен за још месец дана, са образложењем да би могао поновити кривично дело. Младен Обрадовић, заједно са својом трудном супругом ,је ухапшен 10.октобра на зеленом венцу два сата пре почетка параде под сумњом да је био учесник и коловођа нереда који су се десили током параде поноса. Поводом свега наведеног, трагали смо и успели да добијемо ексклузивни интервју са чланом организације ОБРАЗ, који због хапшења није смео да открије свој идентитет. СТВТ: Из ваше перспективе, анализе и нових сазнања, како видите ситуацију у Србији након месец дана и шта се заправо десило 10.октобра? П.Б: 10. октобар и дешавања тог дана су, како су и неки државни функционери признали, били испит да ли режим може да ради и оно са чиме се велика већина народа не слаже. То може да буде улазак у ЕУ, НАТО, или понижавање србског народа на многе друге начине. Конкретно тог дана добили су негативан одговор: хиљаде Срба, углавном младих, окупило се спонтано, у готово блокираном граду и изразило отпор марионетској власти. Такође, то је искоришћено и за обрачун са једином правом опозицијом, народом и онима који су смогли храбрости да стану на његово чело у борби против пропагирања изопачености и неморала на Београдским улицама. Медијска сатанизација родољуба је главни део тог обрачуна. Данима се причало о полупаном мамографу и трудници у згради ДС-а. Ипак, ниједан новинар се није запитао како, поред све безбедносне процене, никоме није пало на памет да склони са главног градског трга аутобус-мамограф који се налазио на локацији на којој је могло доћи до сукоба демонстрана и полиције и како нико није скупио храбрости да објави да је на мамографу сломљен само прозорчић залуталом каменицом из обрачуна полиције и демонстраната. или, шта је трудница тражила у недељу ујутру у седишту владајуће странке, које се налази само неколико стотина метара од места одржавања „Параде поноса“. Уз то, упорно се ћути о томе да је строги центар града био апсолутно блокиран, да људи нису могли да изађу из својих кућа, да су верници заустављани на путу ка Вазнесењској цркви,да су свештена лица добила батине,да верници који су то недељно јутро били окупљени на светој литугији по Православним храмовима по изласку из њих нису могли да их напусте већ су били опкољивани полицијским кордонима.И милсм да је сада после 10 октобра свима у Србији јасно ко је у ствари овде прави насилник. Да то нису младићи који су стали у одбрану своје части и свега светог и честитог него они манијаци који носе транспаренте смрт држави,који нападју монахиње и чине остале испаде беса.Ти манијаци заједно са њиховим ментором педофилом из Холандије разним „невладиним организацијама“ ,ЛДП-ом и садашњим режимом јесу заправо једини насилници и распиривачи мржње. СТВТ: Знали да ће бити 5500 полицајаца а ипак сте изашли да покажете свој став!Кога сте бранили и који су били ваши мотиви? П.Б: Прво, као очевидац морам рећи да сам убеђен да је број полицајаца тога дана био неупоредиво већи од тога броја и да се чак спекулише да је било и троструко више од 5500.Наравно да нас тај број полицаја није заплашио да изађемо тога дана на улице и да искажемо своје незадовољство према насилно наметнутом нам парадом срама.Имали смо многобројне мотиве на првом месту да спасемо свој лични ОБРАЗ пред Богом и људима тиме што нећемо пристати на такво нешто никада,затим да одбранимо част и углед Богородичиног града односно Београда наше престонице да буде оскрнављена сатанистичком поворком Содоме и Гоморе као и да покажемо онима који ову државу претварају у полицијску државу и спроводе страховладу да има и постоји неко ко ће се одважно супроставити њиховом терору,као и да види цео свет да је у Србији само мали број оних који су спремни да изгубе част и достојанство зарад пар поена пред страним налогодавцима. СТВТ: Колико ваших чланова је још у притвору? ПБ: Поред Младена Обрадовића, који је ухапшен на путу ка цркви, више од сат времена пре почетка „параде“, Крста Миловановића, председника Националног савета Образа и Дамира Грбића, градског секретара за Београд, који су ухапшени после три дана, приведено је још десетак наших чланова и велики број симпатизера под оптужбом да су „организовали нереде“ и „учествовали у нередима“. Такође, не смемо заборавити ни све оне демонстранте који су на правди Бога ухапшени, а од којих су неки, као и наши чланови, и даље противправно у притвору. СТВТ: Шта мислите да је прави разлог продуженог притвора челника ОБРАЗА Младена Обрадовића? ПБ:Многи су разлози за незаконито држање Младена Обрадовића и остале наше браће у притвору. Прво, власт која је најављивала некакав „језиви одговор“, нема никаквих доказа којима би поткрепила своје оптужбе, те продужавањем притвора ухапшенима дају себи на времену. Друго, тим својим чином гуше слободну реч у медијима, односно онемогућавају да се одговори на њихове тешке и неистините оптужбе. Треће, а то је основно, притвореници се користе као пример свима онима који се дрзну да се успротиве режиму. Свако ко би евентуално у будућности устао против власти, треба да има на уму да је то строго забрањено и да га очекује "језива реакција".Као и између осталог да покушају да сломе слободарски дух који гаји наш брат Младен и остала браћа што им неће поћи за руком јер су они духовно јаке особе које су свесне да им је учињена велика неправда али и да се из муке рађају јунаци што ови момци који су недужно утамничени и јесу. СТВТ: Знате да је мајкама ухапшених забрањен протест!Који је прави разлог забране тих протеста и који је ваш став поводом тога? ПБ: Два протеста који су требали да се одрже, један испред Министраства правде, а други у парку код Председништва забрањени су са невиђено сулудим образложењима, као што су „ометање саобраћаја“ и „безбедносни ризик“. Мислим када је могло да буде послато на улице преко 7000 полицајаца да би штитили педере,педофиле и остале антисрбки и антиправославно настројене струје и да се у обезбеђење тога да више од 200 000 еура зар мисле да ћемо поверовати у ту причу да је протест мајки ухапшених отказан због безбедносних ризика ?! Улице Београда на дан параде биле су пусте, људи су стајали више и од 5 часова на стајалиштима градског превоза да би стигли до своје куће.Старије особе нису пуштане по намирнице до локалне продавнице тога дана,два дана после био је стопиран саобраћај због Хилари Клинтон а мајке ухапшене деце „ометају саобраћај“ мислим да је то само један показатељ демократије наше власти на делу. Прави разлог је потреба власти да угуши сваки вид отпора и слободе говора – па макар то био и протест мајки. За СТВТ: Весна Веизовић "Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука