Гости Guest о. Агапије Написано Новембар 14, 2010 Гости Пријави Подели Написано Новембар 14, 2010 Да ли неко има слику ових улазних врата ман. Дечана у бољој резолуцији ?! Да не буде оваква иста фото...него друга. Хвала. :229229229: http://www.pbase.com/xerius/image/94414068 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Милан Меденица :) Написано Новембар 15, 2010 Пријави Подели Написано Новембар 15, 2010 немам боље од овога. 1000000001010 ово је северни улаз, који се најчешће употребљава ... http://www.srpskoblago.org/Archives/Decani/exhibits/architecture/arch_outside/D008_DSC_0049_l.html ово је западни улаз http://www.srpskoblago.org/Archives/Decani/exhibits/architecture/arch_outside/D012_DSC_0003_l.html http://www.srpskoblago.org/Archives/Decani/exhibits/architecture/arch_outside/CR__DSF0011_l.html http://www.srpskoblago.org/Archives/Decani/exhibits/architecture/arch_outside/D015_DSC_0059_l.html http://www.srpskoblago.org/Archives/Decani/exhibits/architecture/arch_outside/CR__DSF0013_l.html ово је јужни улаз http://www.srpskoblago.org/Archives/Decani/exhibits/architecture/arch_outside/CR__DSF0041_l.html http://www.srpskoblago.org/Archives/Decani/exhibits/architecture/arch_outside/CR__DSF0084_l.html уживај 0442_feel клик Душекорисна књига О ЧЕСТОМ ПРИЧЕШЋИВАЊУ СВЕТИМ ТАЈНАМА ХРИСТОВИМ, свети Никодим Светогорац и свети Макарије Коринтски клик Кољивари и пракса честог причешћивања Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука