Jump to content

Инсајдер б92 "Насиље уз благослов" тј. шта је прећутао?

Оцени ову тему


Зосима

Препоручена порука

Zapravo, Nemanja je do emisije Insajder došao tako što je na mom blogu (na TV B92) objavio tekst koji je imao veliku posećenost, tu su ga zapazili.  Kontaktirali su me iz uredništva i zamolili da mu da im prosledim njegove kontakt informacije.... Što se tiče PBF-a, koliko je meni poznato, diplomirao je proletos.

Куку нама с таки тејолози па ди је ко видо осим код оних блесавих англеканаца да се педере подржавају а као неки вамо хришћани ми смо, а? Како бре па није Христ ваљда реко да је добро педером бити и што је бог онда содому спалио и ено је сад у дно од оно Мртво море и данас да опимиње како то не ради се, бре!!! и нисам казо да их треба тући ал то ниједан од ови из двери исто казо није и владика Амфилокије само је упозораво да то не треба да буде а никога није да их бије звао. Па и Џилас градоначелник исто ко инај Луско из москву реко човек да не треба то по сваку цену да буде. Људи ја сам доста по запад живо и није ти то демократија да те којекаки малтретирају што мањина су него да имаду своја права и хаос да не праву. И каки сад теолози неки и попови да подржавају ови настрани и што то да раду кад је болес то, бре!!!

“I am a part of the evil which exists to oppose other evils... On that Great Day of which prophets speak but in which they do not truly believe, on that day when the world is completely cleansed of evil, then I, too, will go down into darkness, swallowing curses. Perhaps even sooner than that..."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 167
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Ko ovde sme da odgovorno tvrdi da SPC, Dveri, DSS i ultra-desnicari NISU povezani nikako?

Ево,ја ти тврдим да спрега коју желиш видети између свих ових које си поменуо не постоји и не само да не постоји између тих које си поменуо већ та спрега постоји управо на другој страни...са онима који су на власти и са онима који константно организују "лов на вештице"...још си клинац,не знаш апсолутно ништа о неким стварима,причаш оно што што твоје уши желе да чују а што је закувано у "фенси" кухињи "паранормалних" (лепо се види чије речи излазе из твојих уста),тако да ти саветујем да прикочиш мало са таквим изјавама.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кренуло се од Националног Строја, па Образ, па су даље Двери на реду, све то иде неким редом што се тиче увођења тоталитаризма гушењем било каквог вида опонирања званичној политици власти уздигнутој у "догму" као што је на пример "догма о ЕУ". Дакле ово је све последица кретања друштва ка тоталитаризму. dada

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zapravo, Nemanja je do emisije Insajder došao tako što je na mom blogu (na TV B92) objavio tekst koji je imao veliku posećenost, tu su ga zapazili.  Kontaktirali su me iz uredništva i zamolili da mu da im prosledim njegove kontakt informacije.... Što se tiče PBF-a, koliko je meni poznato, diplomirao je proletos.

Osnovna greska slicnih blogova, ne zelim da budem grub, ali sam iskren, jeste sto ne razume sustinu vere i verujucih ljudi. To sto izgledate i zvucite moderno je sasvim ok i korektno, ali ako izgubite vezu sa korenom onda letite kao helijumski balon... Pored toga, to sto se takvi stavovi svidjaju main stream cool populaciji nije toliko strasno, vec to sto se pod maskom ''sloboda i sl.'' provlaci totalitarni mentalitet neverovatne iskljucivosti.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zapravo, Nemanja je do emisije Insajder došao tako što je na mom blogu (na TV B92) objavio tekst koji je imao veliku posećenost, tu su ga zapazili.  Kontaktirali su me iz uredništva i zamolili da mu da im prosledim njegove kontakt informacije.... Što se tiče PBF-a, koliko je meni poznato, diplomirao je proletos.

Svaka cast na trudu i blogu, ali to apsolutno nije merilo da bi neko govorio o tome sta je priroda Crkve i daje ocene o delu mitropolita Amfilohija.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zapravo, Nemanja je do emisije Insajder došao tako što je na mom blogu (na TV B92) objavio tekst koji je imao veliku posećenost, tu su ga zapazili.  Kontaktirali su me iz uredništva i zamolili da mu da im prosledim njegove kontakt informacije.... Što se tiče PBF-a, koliko je meni poznato, diplomirao je proletos.

Svaka cast na trudu i blogu, ali to apsolutno nije merilo da bi neko govorio o tome sta je priroda Crkve i daje ocene o delu mitropolita Amfilohija.

Blog je slobodan medij. Ja sam Nemanji pokazao gostoprimstvo bez obzira na to što ne moram nužno da se složim sa svime što je pisao.

Što se insajdera tiče, mišljenja sam da nisu dokazali osnovnu tezu emisije da su Dveri na bilo koji način ideološka kapa desničarskim organizacijama. Također ne nalazim ništa sporno u onome što je Boško pričao ali ni u slučaju Nemanje. Bajford je tendencionzno iznosio informacije kako bi potkrepio svoj stav i tezu emisije. U svakom slučaju, niko ne bi smeo da zabranjuje Dveri. U slučaju da bude tako ja ću prvi protestovati bez obzira na to što su moji stavovi liberalniji, jer niko nema pravo da zabranjuje organizaciju koja na nenasilan način promoviše svoje vrednosti, ma kakve one bile, liberalne ili konzervativne...

Центар за истраживање религије, политике и друштва

http://www.cirelstud.org

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zapravo, Nemanja je do emisije Insajder došao tako što je na mom blogu (na TV B92) objavio tekst koji je imao veliku posećenost, tu su ga zapazili.  Kontaktirali su me iz uredništva i zamolili da mu da im prosledim njegove kontakt informacije.... Što se tiče PBF-a, koliko je meni poznato, diplomirao je proletos.

Svaka cast na trudu i blogu, ali to apsolutno nije merilo da bi neko govorio o tome sta je priroda Crkve i daje ocene o delu mitropolita Amfilohija.

Blog je slobodan medij. Ja sam Nemanji pokazao gostoprimstvo bez obzira na to što ne moram nužno da se složim sa svime što je pisao.

Što se insajdera tiče, mišljenja sam da nisu dokazali osnovnu tezu emisije da su Dveri na bilo koji način ideološka kapa desničarskim organizacijama. Također ne nalazim ništa sporno u onome što je Boško pričao ali ni u slučaju Nemanje. Bajford je tendencionzno iznosio informacije kako bi potkrepio svoj stav i tezu emisije. U svakom slučaju, niko ne bi smeo da zabranjuje Dveri. U slučaju da bude tako ja ću prvi protestovati bez obzira na to što su moji stavovi liberalniji, jer niko nema pravo da zabranjuje organizaciju koja na nenasilan način promoviše svoje vrednosti, ma kakve one bile, liberalne ili konzervativne...

Ganz grnau! 1414_feel))

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево одгледах ову срамоту од емисије. Најјача од свега је музика јер целој причи даје тон спрдачине коју садржај у великој мери подржава. Само се надам да г. Бајфорд није син изванредног Тимоти Бајфорда? kriminalac

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вукмане ајде олади са "ћифутима" и ретардираним помодним антисемитизмом јер ова тема нема ама баш никакве везе ни додирних тачака са том тематиком. Па шта ако је Бајфорд Јеврејин (ако уопште јесте)? Јел он овде причао ишта о јудаизму или из аспекта јудаизма?

Иако би свет био далеко једноставнији када би све протагонисте могао да ставиш у један кош, а све антагонисте у други, то не значи да је свет заиста и такав само због тога што би то било згодније и лакше да се разуме.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zapravo, Nemanja je do emisije Insajder došao tako što je na mom blogu (na TV B92) objavio tekst koji je imao veliku posećenost, tu su ga zapazili.  Kontaktirali su me iz uredništva i zamolili da mu da im prosledim njegove kontakt informacije.... Što se tiče PBF-a, koliko je meni poznato, diplomirao je proletos.

Svaka cast na trudu i blogu, ali to apsolutno nije merilo da bi neko govorio o tome sta je priroda Crkve i daje ocene o delu mitropolita Amfilohija.

Blog je slobodan medij. Ja sam Nemanji pokazao gostoprimstvo bez obzira na to što ne moram nužno da se složim sa svime što je pisao.

Što se insajdera tiče, mišljenja sam da nisu dokazali osnovnu tezu emisije da su Dveri na bilo koji način ideološka kapa desničarskim organizacijama. Također ne nalazim ništa sporno u onome što je Boško pričao ali ni u slučaju Nemanje. Bajford je tendencionzno iznosio informacije kako bi potkrepio svoj stav i tezu emisije. U svakom slučaju, niko ne bi smeo da zabranjuje Dveri. U slučaju da bude tako ja ću prvi protestovati bez obzira na to što su moji stavovi liberalniji, jer niko nema pravo da zabranjuje organizaciju koja na nenasilan način promoviše svoje vrednosti, ma kakve one bile, liberalne ili konzervativne...

Сем што Немања окрпи +Амфилохија "чувајући" образ Цркве...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно, морам да се захвалим у име Видовдана мојој омиљеној телевизији Б92 за бесплатну рекламу Видовдана.

Такође овом приликом најављујем нови број часописа видовдан.

algabacaju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта су Двери одговориле Инсајдеру пре емисије и шта је Инсајдер урадио

Аутор: САОПШТЕЊЕ СРПСКОГ САБОРА ДВЕРИ:, Објављено: 16. 11. 2010.

На увид јавности износимо писмо Управног одбора Српског сабора Двери редакцији емисије ИНСАЈДЕР које је уследило као одговор на њихов позив за учестовање у новом серијалу емисије НЕМОЋ ДРЖАВЕ.

Историјат преписке са Инсајдером започиње њиховим прошлогодишњим позивом за наше учестовање у првом циклусу серијала НЕМОЋ ДРЖАВЕ. Тадашња одлука Управног одбора Двери била је да немамо проблем да изађемо пред било ког новинара и одговоримо на свако питање у вези са радом нашег удружења, што смо и доказали у интервју који је трајао преко 50 минута. Инсајдер, међутим, тај разговор није емитовао у првом серијалу, отворено дајући нам објашњење да се не уклапамо у замишљени сценарио.

Сада, добијајући нови домаћи задатак у Србији после 9. и 10. октобра, изнова шаљу позив да узмемо учешћа у новом серијалу исте емисије, што Двери одбијају не желећи да буду инсајдерски део фронталног напада на све што је преостало српско у нашем друштву.

Без нашег овлашћења и у битно промењеним друштвено-политичким околностима, Инсајдер користи материјал снимљен пре годину дана и нигде не потписује да се интервју водио знатно раније од времена емитовања, за разлику од других учесника у емисији који су интервјуисани ових дана. Ми од својих изнетих ставова не одступамо, али свима стављамо до знања које методе манипулације и монтаже у пропагандне сврхе користи овај обавештајно-медијски центар. Тек сада гледаоци Инсајдера имају пуну информацију, за коју су остали ускраћени од стране редакције ТВ Гебелса.

У наставку на увид јавности износимо писмо Управног одбора Српског сабора Двери редакцији емисије ИНСАЈДЕР које је уследило као одговор на њихов позив за учестовање у новом серијалу емисије НЕМОЋ ДРЖАВЕ.

Поштовани,

Дужност нам је да Вас обавестимо о следећем:

1.По одлуци Управног одбора Српског сабора Двери представници Удружења на телевизији учествују само у програмима који се емитују уживо, уз претходно најављену тему и учеснике програма. То је наш принципијалан став, заснован на основу досадашњег негативног искуства.

2.Материјал који сте забележили прошле године са Бошком Обрадовићем не можете више користити, јер је сниман у битно другачијим околностима. Такође Вам ускраћујемо право да тај материјал искоришћавате и из разлога што сте се Ви том приликом показали изразито непрофесионални, јер ни након више наших позива нисте нам дали снимак на увид, нити се емисија реализовала.

3.Унапред напомињемо да у случају стављања имена наше организације, или на било који други начин довођењем нас у контекст фашизма, клерофашизма, нацизма, насиља и екстремизма, као и вршења било каквих кривичних и других кажњивих дела, чему сте били склони у прошлости, своја права заштитићемо у адекватним судским поступцима, грађанским и кривичним.

У име Управног одбора Српског сабора Двери,

Зоран Радојичић и Срђан Ного

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...