Semberac Написано Октобар 13, 2010 Пријави Подели Написано Октобар 13, 2010 Мислим да је ова песма добар погодак против свих партијаша... Beogradski Sindikat - Istina Srbije 1 Устанимо сви за национални препород, сад или никада. Живела Србија, доле власт. "Ја браним свој народ и своју земљу а не Ратка Младића"- ђенерал Ратко Младић Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука