Jump to content

Видео снимак емисије "Да можда не" о "Паради поноса"

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

Још нешто!

На нож су дочекали примедбу девојке из публике да неко може постати хомосексуалац чисто из помодарства или неких других разлога. Изгледа да ту чињеницу желе да сакрију.

Baner-Pouke.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 109
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Још нешто!

На нож су дочекали примедбу девојке из публике да неко може постати хомосексуалац чисто из помодарства или неких других разлога. Изгледа да ту чињеницу желе да сакрију.

Да. Одлично запажање оче.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije mi jasno kad se pozivaju na toleranciju šta pod tim podrazumevaju?

Tolerancija je izvedena iz reči tolerisati, ni više ni manje. Koliko sam primetio svi su ovde tolerantni prema PU! gejovima, niko ovde od nas vernika nije rekao da PU! gejovima treba da se oduzmu neka prava, strpati ih u zatvor ili ih kažnjavati na neki drugi način, ali druga strana je strašno netolerantna prema nama jer nas tera da volimo PU! gejeve i da se brinemo za njihovu sudbinu.

Sad za mene lično ima tu jedna strašno zbunjujuća stvar, ako se PU! gejovi pozivaju na Evropu i evropske vrednosti, ne rade li oni na duže staze protiv sebe samih? Vidimo da ta Evropa koju oni dozivaju polako postaje muslimanska a oni kukaju mislilim na PU! gejove na nas katolike i vas pravoslavce kako smo ne tolerantni i odbacuju naše vrednosti, kad im zbog takvih stavova dođu muslimani, neće li ih kamenovati po zakonu?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још нешто!

На нож су дочекали примедбу девојке из публике да неко може постати хомосексуалац чисто из помодарства или неких других разлога. Изгледа да ту чињеницу желе да сакрију.

Da, to je bezveze.

No, činjenica je i da se ljudi tako rađaju.

Stoga poređenje s levorukim i desnorukim ne stoji, pošto (naučnici dokazali), to nije urođeno i može da se menja.

Meni je samo žao što nije bio recimo vl. Irinej ili neki drugi (ozbiljan) klirik (koji nije u nekoj od organizacija poput Obraza, Dveri... ili ih ne simpatizuje), koji bi mogao jasno stav Crkve da iznese.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Спомене да радници протествују јер не могу да преживе а ми плаћамо 5.000 полицајаца да обезбеђује параду. На то му Караџић одговара да и међу радницима има педера и да су педери порески обвезници.... Баш га је покосио аргументима... 0102_laugh-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='algabacaju' /> Не пада у ватру него му је несхватљиво како је парада приоритет и  испред гладних радника, породице са 9 детета, добрих студената који немају стипендију, пензионере без здравствене заштите и сл. Тада му онај опет одговори да то нема везе једно са другим.... :drugarstvo:

A kada obezbeđuju derbi, onda se niko ne seti ni tih policajaca niti se iko seti studenata, porodica sa devetoro dece, penzionera... Radi se o zaštiti individualnih ustavom zagarantovanih prava i to je prioritet.


И навијачи плаћају порез а то не значи да смеју себи да дозвољавају тај луксуз!  Не знам под НИКО кога подразумеваш? Мој отац је незапослен, мајка ради за минималац, мој брат, сестра и ја смо самофинасирајући студенти, покојна баба је имала пензију 1.200 динара... Где је моје уставом загарантовано право? Немој тако да причаш. Има и људи који живе у већој немаштини и социјалним условима, али битна је парада срама јер је европски стандард. Будимо реални!

A što ti ne smetaju druge stvari na koje se troše pare?

Smeta ti što se troše pare ili zato što PEDERI prave to?

Slažem se sa tobom ali... stanje u zemlji je teško stvarno.

Valjda će biti bolje.


Ко каже да ми не смета?

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не пада у ватру него му је несхватљиво како је парада приоритет и  испред гладних радника, породице са 9 детета, добрих студената који немају стипендију, пензионере без здравствене заштите и сл. Тада му онај опет одговори да то нема везе једно са другим.... :drugarstvo:

Parada prioritet? Kako si dosao do tog zakljucka?

I kolko ce da kosta ta parada nekog od nas? 1 dinar? 2 dinara?

Otprilike isto kao kad dodje neki vazniji drzavnik u posetu.

A koliko drzava izdvaja za sociajalna davanja - 5000 puta vise, 10000?

Koliko vise para treba drzava da izdvoji za penzionere da Bosko ne bi skakao ko majmun svake godine u ovo vreme?

A da - zapravo nema tih para. Zapravo je to pateticna zamena teza. Parodija.


Не бих волео нико да скаче ко мајмун, поготову ''поносни''! Они не због своје промоције а гладни и боси да се нахране и одену па да немају разлога ни они да протествују!

http://www.svetigora.com/node/5903

Радуј се мучениче и Цјелевниче, Пантелејмоне!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево како размишљају два педофила из филма Седам и по..

Е па да не би тако размишљали, ни педери не треба да имају параду, нити било каква права, сем оних права која су свима дата рођењем. Да живе и да пусте друге да живе.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта ти је педер хм... морао је да пипне Србенду на крају па то ти је.

...а то што на дербију буде 50 000. људи и обезбеђује га 2500. полицајаца, а на педер бал-у 5.000 полицајаца и 1.500 оболелих нема везе... ццццццц...

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још нешто!

На нож су дочекали примедбу девојке из публике да неко може постати хомосексуалац чисто из помодарства или неких других разлога. Изгледа да ту чињеницу желе да сакрију.

Da, to je bezveze.

No, činjenica je i da se ljudi tako rađaju.

Stoga poređenje s levorukim i desnorukim ne stoji, pošto (naučnici dokazali), to nije urođeno i može da se menja.

Meni je samo žao što nije bio recimo vl. Irinej ili neki drugi (ozbiljan) klirik (koji nije u nekoj od organizacija poput Obraza, Dveri... ili ih ne simpatizuje), koji bi mogao jasno stav Crkve da iznese.

рађају се као педери?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обрадовић је лепо причао...

Свака част за Двери!

Само да додам да глупље водиетљке у животу нисам видео..и то доказује сваким емитовањем...

Heghlu'meH QaQ jajvam

http://orthodoxbrotherhood.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...