Jump to content

МОЛИМ ВАС, ПОМОЛИТЕ СЕ ЗА НОВОРОЂЕНОГ КОНСТАНТИНА, КОЈИ СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ

Оцени ову тему


Препоручена порука

Беба је данас крштена и зове се ГРИГОРИЈЕ.

Молим вас, ако сте СВЕШТЕНИК, помените новорођенче Григорија на ПРОСКОМИДИЈИ.

А ако познајете још неког свештеника, замолите да помене Григорија на Проскомидији (на Литургији).

hvala 70zfof0qsamomolitva

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 120
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

Беба је данас крштена и зове се ГРИГОРИЈЕ.

Молим вас, ако сте СВЕШТЕНИК, помените новорођенче Григорија на ПРОСКОМИДИЈИ.

А ако познајете још неког свештеника, замолите да помене Григорија на Проскомидији (на Литургији).

hvala 70zfof0qsamomolitva

facenew22222222 greengrin greengrin
Link to comment
Подели на овим сајтовима

      Свјати Боже,

      Свјати Крепки,

      Свјати Бесмертни...

      помилуј и подари живот малом Григорију,

      брату нашем ,најмањем од свих,

      дозволи му да расте и напредује,

      да мајку, оца, упозна,

      да дочека сестру и брата...

     

      Пресвета  Богомајко,

      молимо те, погледај на ово чедо,

      крхко и слабо,

      подари му снаге и радости да живот прихвати,

     

      Милост Твоја да га увек прати... Bogorodicaaaaaa

     

Link to comment
Подели на овим сајтовима

      Свјати Боже,

      Свјати Крепки,

      Свјати Бесмертни...

      помилуј и подари живот малом Григорију,

      брату нашем ,најмањем од свих,

      дозволи му да расте и напредује,

      да мајку, оца, упозна,

      да дочека сестру и брата...

     

      Пресвета  Богомајко,

      молимо те, погледај на ово чедо,

      крхко и слабо,

      подари му снаге и радости да живот прихвати,

     

      Милост Твоја да га увек прати... Bogorodicaaaaaa

     

  amin-nas greengrin DAJ i  Bogorodicaaaaaa I sv-maksim 0212_rolleyes

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gospode radi milosti Tvoje pomozi malom Grigoriju da ozdravi, molom ti se. Presveta i Preblaga Majko Spasa Našega moli Dobrotu Njegovu za malog Grigorija da ozdravi i roditeljima svojim radost da bude, molim ti se. greengrin Bogorodicaaaaaa sv-maksim 0212_rolleyes

"Невоља је било и биваће, људи и нељуди је бивало и биваће. Околности не зависе увијек од нас, али да ли ћемо бити људи или нељуди то од нас зависи."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Григорије не престаје да се бори,

данас су ми први пут љекари рекли да иде на боље.

:cheesy2:

Молите се и даље, хвала вам до неба.

          dada t4431 8086.gif 70A.gif :mad: slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Григорије не престаје да се бори,

данас су ми први пут љекари рекли да иде на боље.

:cheesy2:

Молите се и даље, хвала вам до неба.

Хвала, и даље  помози  Пресвета небеска  Царице!

Слава ти Bogorodicaaaaaa Bogorodicaaaaaa Bogorodicaaaaaa Bogorodicaaaaaa Bogorodicaaaaaa

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...