Vlatka Написано Октобар 8, 2010 Пријави Подели Написано Октобар 8, 2010 Мој супруг сутра креће за Хиландар. Већ смо уписали Григорија, душа наша храбра! Пресвета Богородице Тројеручице, исцели ручицу маленог чеда Григорија, дај му здравља и напретка, да му срећа сија. amin-nas Bože daj ozdravljenje našem Grigoriju. Bogorodicaaaaaa "Невоља је било и биваће, људи и нељуди је бивало и биваће. Околности не зависе увијек од нас, али да ли ћемо бити људи или нељуди то од нас зависи." Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука