Jump to content

МОЛИМ ВАС, ПОМОЛИТЕ СЕ ЗА НОВОРОЂЕНОГ КОНСТАНТИНА, КОЈИ СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ

Оцени ову тему


Препоручена порука

Јел` Григорије рођен пре времена или постоји још неки проблем? Мада ни ово није мали проблем. Јунаци су наша чеда, дај Боже да изгура и избори се

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 120
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Molim ti se  Gospode pomozi malom Grigoriju da ozdravi. Sveta Bogorodice pomozi malom Grigoriju da ozdravi, molli ti se. :) Bogorodicaaaaaa

"Невоља је било и биваће, људи и нељуди је бивало и биваће. Околности не зависе увијек од нас, али да ли ћемо бити људи или нељуди то од нас зависи."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам у чему је био проблем, а не бих родитеље бебине да оптерећујем питањима.

Рећи ће сами кад за то дође вријеме.

Моја докторица, гинеколог, рекла ми је да је сваки порођај прича за себе и да

чак и она, иако има много година искуства, стрепи пред сваки порођај. То ми је

говорила кад сам била трудна.

Мада, своју бебу сам родила прилично лако, за 5-10 минута, хвала  :).

Јел` Григорије рођен пре времена или постоји још неки проблем? Мада ни ово није мали проблем. Јунаци су наша чеда, дај Боже да изгура и избори се

И да - ако желиш да разговарамо о мом искуству са бебом, чујемо се на пп.  klapklap

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Григорије више није у инкубатору.

Стање му се побољшава.

Хвала вам што помињете душицу.

Молите се и даље за малог, храброг Григорија.

ne_shvata

dada  Малени, хајде још мало. Господе, подари малом Григорију снаге да издржи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Григорије више није у инкубатору.

Стање му се побољшава.

Хвала вам што помињете душицу.

Молите се и даље за малог, храброг Григорија.

319.gif

:bla: zru klapklap 319.gif
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Григорије више није у инкубатору.

Стање му се побољшава.

Хвала вам што помињете душицу.

Молите се и даље за малог, храброг Григорија.

1000000001010

mashalasmajli

smajlitabla

slava3

Коњ се спрема за дан боја, али је у Господа спасење (Приче Сол. 27, 31)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Григорије више није у инкубатору.

Стање му се побољшава.

Хвала вам што помињете душицу.

Молите се и даље за малог, храброг Григорија.

slava3

          Напред Григорије,уз помоћ Божију и Пресвете Богомајке, бићеш и ти ускоро у

          мамином  наручју, јуначино! 0442_feel 0442_feel 0442_feel

         

          Помози му  isus-sinai  и  Пресвета Мајчице,Мила  Наша  Bogorodicaaaaaa ,   amin-nas

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Григорије више није у инкубатору.

Стање му се побољшава.

Хвала вам што помињете душицу.

Молите се и даље за малог, храброг Григорија.

slava3

          Напред Григорије,уз помоћ Божију и Пресвете Богомајке, бићеш и ти ускоро у

          мамином  наручју, јуначино! 0442_feel 0442_feel 0442_feel

         

          Помози му  isus-sinai  и  Пресвета Мајчице,Мила  Наша  Bogorodicaaaaaa ,   amin-nas

amin-nas amin-nas amin-nas
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...