Jump to content

МОЛИМ ВАС, ПОМОЛИТЕ СЕ ЗА НОВОРОЂЕНОГ КОНСТАНТИНА, КОЈИ СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ

Оцени ову тему


Препоручена порука

Григорије не престаје да се бори,

данас су ми први пут љекари рекли да иде на боље.

:cheesy2:

Молите се и даље, хвала вам до неба.

          dada t4431 8086.gif 70A.gif :mad: slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3 slava3
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 120
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Преблаги  sHa_sarcasticlol Сине божији, ради спасења душе маленог Константина, подари Свемоћни, оздрављење бебици и утеху кроз наду и веру, његовим родитељима... Амин

joooj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

       Свјати Боже,

       Свјати Крепки,

       Свјати Бесмертни...

       помилуј и подари живот малом Григорију,

       брату нашем ,најмањем од свих,

       дозволи му да расте и напредује,

       да мајку, оца, упозна,

       да дочека сестру и брата...

     

       Пресвета  Богомајко,

       молимо те, погледај на ово чедо,

       крхко и слабо,

       подари му снаге и радости да живот прихвати,

       

       Милост Твоја да га увек прати... Bogorodicaaaaaa

       

sHa_sarcasticlol

ЧЕКАМ ВАСКРСЕЊЕ МРТВИХ И ЖИВОТ БУДУЋЕГ ВЕКА

Link to comment
Подели на овим сајтовима

      Свјати Боже,

      Свјати Крепки,

      Свјати Бесмертни...

      помилуј и подари живот малом Григорију,

      брату нашем ,најмањем од свих,

      дозволи му да расте и напредује,

      да мајку, оца, упозна,

      да дочека сестру и брата...

     

      Пресвета  Богомајко,

      молимо те, погледај на ово чедо,

      крхко и слабо,

      подари му снаге и радости да живот прихвати,

     

      Милост Твоја да га увек прати... Bogorodicaaaaaa

     

sHa_sarcasticlol
Link to comment
Подели на овим сајтовима

sHa_sarcasticlol joooj joooj

Ево, мене ћеркица чупа за косу и много ме нервира.

Надам се да ће и Григорије исто тако нервирати своје родитеље и вући за косу. joooj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

amin-nas amin-nas amin-nas

Ево, мене ћеркица чупа за косу и много ме нервира.

Надам се да ће и Григорије исто тако нервирати своје родитеље и вући за косу. :)

Слава  isus-sinai за све!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам ништа више.

Григорије не престаје да се бори,

данас су ми први пут љекари рекли да иде на боље.

greengrin

Молите се и даље, хвала вам до неба.

Како је малом Григорију?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Не знам ништа више.

Григорије не престаје да се бори,

данас су ми први пут љекари рекли да иде на боље.

:cheesy2:

Молите се и даље, хвала вам до неба.

Како је малом Григорију?

Даће Бог , даће Бог  greengrin klapklap 0102_laugh
Link to comment
Подели на овим сајтовима

       Свјати Боже,

       Свјати Крепки,

       Свјати Бесмертни...

       помилуј и подари живот малом Григорију,

       брату нашем ,најмањем од свих,

       дозволи му да расте и напредује,

       да мајку, оца, упозна,

       да дочека сестру и брата...

     

       Пресвета  Богомајко,

       молимо те, погледај на ово чедо,

       крхко и слабо,

       подари му снаге и радости да живот прихвати,

       

       Милост Твоја да га увек прати... Bogorodicaaaaaa

       

dada

СВЕТИ СВЕШТЕНОМУЧЕНИЧЕ ТЕОДОРЕ ВРШАЧКИ И ПРЕПОДОБНИ ОЧЕ РАФАИЛО БАНАТСКИ, МОЛИТЕ БОГА ЗА НАС

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...