Гости Guest - . . .- Написано Септембар 17, 2011 Гости Пријави Подели Написано Септембар 17, 2011 Не знам да ли сам вам рекао некад. Ја сам рођен као близанац и наводно, мој брат је умро на порођају. То се све дешавало -те године када је баш крагујавачка болница била позната по случајевима крађе деце. Замислите каа бих сад нашао брата... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Andre Williams Написано Септембар 18, 2011 Пријави Подели Написано Септембар 18, 2011 Не знам да ли сам вам рекао некад. Ја сам рођен као близанац и наводно, мој брат је умро на порођају. То се све дешавало -те године када је баш крагујавачка болница била позната по случајевима крађе деце. Замислите каа бих сад нашао брата... Ово се управо десило и мојим пријатељима. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука