Gospodin Jakov Написано Август 17, 2010 Пријави Подели Написано Август 17, 2010 Izašao novi album Partibrejkersa - Krš i lom. Snimljen na Beogradskim koncertima u Domu omladine 20. I 21. marta 2009. godine. http://partibrejkers.net/ PS. Ako kome trebaju linkovi za skidanje neka me cimne na pp .... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука