Jump to content

Стампедо на "паради поноса" у Немачкој ( најмање 10 погинуло)

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

A да и у Светом Писму пише да је Земља округла , ево ти цитат код пророка Исаије , Стари Завет (!) :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22     

Могу ти рећи да католици ово нису лепо видели.  bleh

A deo kada Bog šalje duhove u sva četiri ćoška Zemlje?

Даре, дај ми тај стих из св. Писма.

Ne znam koji je tačno. Velika je to knjižica.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 81
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

  • Гости
Guest ага пије млеко

A да и у Светом Писму пише да је Земља округла , ево ти цитат код пророка Исаије , Стари Завет (!) :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22      

Могу ти рећи да католици ово нису лепо видели.  bleh

A deo kada Bog šalje duhove u sva četiri ćoška Zemlje?

Даре, дај ми тај стих из св. Писма.

Ne znam koji je tačno. Velika je to knjižica.

Их сад....па како сад да наставимо ?

могуће да то што се помињу "ћошкови" , ако се помињу (!) јер се тога не сећам, да се мисли на 4 стране света или је у питању превод (лош)....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A да и у Светом Писму пише да је Земља округла , ево ти цитат код пророка Исаије , Стари Завет (!) :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22      

Могу ти рећи да католици ово нису лепо видели.  bleh

A deo kada Bog šalje duhove u sva četiri ćoška Zemlje?

Даре, дај ми тај стих из св. Писма.

Ne znam koji je tačno. Velika je to knjižica.

Их сад....па како сад да наставимо ?

могуће да то што се помињу "ћошкови" , ако се помињу (!) јер се тога не сећам, да се мисли на 4 стране света или је у питању превод (лош)....

Mislim da se u Bibliji tvrdi da je Zemlja ploča.

Katolička crkva se odrekla tog učenja 1911. ili 1913. Tek tad.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

A да и у Светом Писму пише да је Земља округла , ево ти цитат код пророка Исаије , Стари Завет (!) :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22      

Могу ти рећи да католици ово нису лепо видели.  bleh

A deo kada Bog šalje duhove u sva četiri ćoška Zemlje?

Даре, дај ми тај стих из св. Писма.

Ne znam koji je tačno. Velika je to knjižica.

Их сад....па како сад да наставимо ?

могуће да то што се помињу "ћошкови" , ако се помињу (!) јер се тога не сећам, да се мисли на 4 стране света или је у питању превод (лош)....

Mislim da se u Bibliji tvrdi da je Zemlja ploča.

Katolička crkva se odrekla tog učenja 1911. ili 1913. Tek tad.

Пусти католички цркву.....ми никада нисмо имали такво учење па се нисмо ни одрицали ...

Него, ено ја сам ти конкретно показао да у св. Писму старог завета лепо и јасно се тврди да је земља округла . Ево поново :

"Он сједи над кругом земаљским".  Исаија 40,22

Не видим шта је овде спорно... 4lg1k751spamte-bilo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A да и у Светом Писму пише да је Земља округла , ево ти цитат код пророка Исаије , Стари Завет (!) :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22      

Могу ти рећи да католици ово нису лепо видели.  bleh

A deo kada Bog šalje duhove u sva četiri ćoška Zemlje?

Даре, дај ми тај стих из св. Писма.

Ne znam koji je tačno. Velika je to knjižica.

Их сад....па како сад да наставимо ?

могуће да то што се помињу "ћошкови" , ако се помињу (!) јер се тога не сећам, да се мисли на 4 стране света или је у питању превод (лош)....

Mislim da se u Bibliji tvrdi da je Zemlja ploča.

Katolička crkva se odrekla tog učenja 1911. ili 1913. Tek tad.

Пусти католички цркву.....ми никада нисмо имали такво учење па се нисмо ни одрицали ...

Него, ено ја сам ти конкретно показао да у св. Писму старог завета лепо и јасно се тврди да је земља округла . Ево поново :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22

Не видим шта је овде спорно... 4lg1k751spamte-bilo

Nemam Bibliju pri sebi. Ja u principu nisam baš baš ateista.

Ja sam ateista u tranziciji što bi se reklo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

A да и у Светом Писму пише да је Земља округла , ево ти цитат код пророка Исаије , Стари Завет (!) :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22      

Могу ти рећи да католици ово нису лепо видели.  bleh

A deo kada Bog šalje duhove u sva četiri ćoška Zemlje?

Даре, дај ми тај стих из св. Писма.

Ne znam koji je tačno. Velika je to knjižica.

Их сад....па како сад да наставимо ?

могуће да то што се помињу "ћошкови" , ако се помињу (!) јер се тога не сећам, да се мисли на 4 стране света или је у питању превод (лош)....

Mislim da se u Bibliji tvrdi da je Zemlja ploča.

Katolička crkva se odrekla tog učenja 1911. ili 1913. Tek tad.

Пусти католички цркву.....ми никада нисмо имали такво учење па се нисмо ни одрицали ...

Него, ено ја сам ти конкретно показао да у св. Писму старог завета лепо и јасно се тврди да је земља округла . Ево поново :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22

Не видим шта је овде спорно... 4lg1k751spamte-bilo

Nemam Bibliju pri sebi. Ja u principu nisam baš baš ateista.

Ja sam ateista u tranziciji što bi se reklo.

Пази, врло је битно да нешто јеси !

Најопасније је кад ништа ниси.  bleh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A да и у Светом Писму пише да је Земља округла , ево ти цитат код пророка Исаије , Стари Завет (!) :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22      

Могу ти рећи да католици ово нису лепо видели.  bleh

A deo kada Bog šalje duhove u sva četiri ćoška Zemlje?

Даре, дај ми тај стих из св. Писма.

Ne znam koji je tačno. Velika je to knjižica.

Их сад....па како сад да наставимо ?

могуће да то што се помињу "ћошкови" , ако се помињу (!) јер се тога не сећам, да се мисли на 4 стране света или је у питању превод (лош)....

Mislim da se u Bibliji tvrdi da je Zemlja ploča.

Katolička crkva se odrekla tog učenja 1911. ili 1913. Tek tad.

Пусти католички цркву.....ми никада нисмо имали такво учење па се нисмо ни одрицали ...

Него, ено ја сам ти конкретно показао да у св. Писму старог завета лепо и јасно се тврди да је земља округла . Ево поново :

"Он сједи над кругом земаљским".   Исаија 40,22

Не видим шта је овде спорно... 4lg1k751spamte-bilo

Nemam Bibliju pri sebi. Ja u principu nisam baš baš ateista.

Ja sam ateista u tranziciji što bi se reklo.

Пази, врло је битно да нешто јеси !

Најопасније је кад ништа ниси.   bleh

Mudri otac Agapije! : bleh

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...