Цвеле1993 Написано Јул 24, 2010 Пријави Подели Написано Јул 24, 2010 Интервју Мише Вацића днeвном листу "Ало" Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Милан Меденица :) Написано Јул 25, 2010 Пријави Подели Написано Јул 25, 2010 судећи по фотки, место за интервју је феноменално изабрано од стране новинара - чист плус за квирију, ал нећу да рекламирам ... предраг није у праву кад истиче нека људска права која су им угрожена, а фино избегава причу о томе помињањем претходних ратова и негативних дешавања. јасно се и декларише шта му је важније у земљи у којој живи ... у праву је иначе за те ратове, иако манипулише да кврцне поен у корист ''њихове ствари'' ... вацић није у праву што тако агресивно наступа, а приде прави земљи и Цркви проблеме, тако да они и нису далеко од истомишљеника, па нисам ни стекао утисак о неком разилажењу по питању политике ... чак ценим да би могли да заједно наступе на каквим изборима сутра, ако би до тога дошло ... политика је мајка свих тапшања по рамену интервју је прилично намештен, за мој укус - ''велико помирење супротстављљених мозгова'' 0442_feel клик Душекорисна књига О ЧЕСТОМ ПРИЧЕШЋИВАЊУ СВЕТИМ ТАЈНАМА ХРИСТОВИМ, свети Никодим Светогорац и свети Макарије Коринтски клик Кољивари и пракса честог причешћивања Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука