Jump to content

Гледам нешто ове наше квизове на телевизији и размишљам...

Оцени ову тему


Препоручена порука

мене редовно терају да се учланим негде, ал нисам у фазону да обијам прагове за лову, а и не верујем у лову која пада с неба - само оно што зарадиш рукама и главом.

а хоби не рачунам у рад.

мени је све то на нивоу лотоа, пошто не верујем да није намештено, јер се редовно у таквим квизовима појављују намештена питања да прођу донекле а онда се наједном слоше да човек нема више шанси да прође, сем уз Божју помоћ.

да не помињем пре неког времена кад неко дође да за нечије добро учествује а не пусте га ни мало од суме за коју сматрам да је била унапред договорена.

не верујем у игре на срећу и квизове.

то је измишљено у слуху леба и игара, да се доје и ослабљују умови глупостима и неважним стварима или да сањају и робују мегаломанији данашњег конзументског живота.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...