Jump to content

Смењена секретарка за културу: Лагала да има диплому!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Hahahaha, taman i da nema. Danasnji domaci fakulteti i "znanje" koje odatle iznosi je u krajnu ruku

smesno. Zato se i "dele" diplome ko bombone.

Brate, ne bih se slozio sa ovom tvojom generalizacijom fakulteta, ipak nije sve tako crno...

Ἐν ἀρχῇ ἦν ὁ λόγος, καὶ ὁ λόγος ἦν πρὸς τὸν θεόν, καὶ θεὸς ἦν ὁ λόγος. (Јн 1,1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hahahaha, taman i da nema. Danasnji domaci fakulteti i "znanje" koje odatle iznosi je u krajnu ruku

smesno. Zato se i "dele" diplome ko bombone.

smej.gif 4chsmu1 0110_hahaha 0110_hahaha smej.gif 4chsmu1 smej.gif smej.gif smej.gif

Eto i na forumu hoće da dele diplome!

Ja mrzim diplome!  namrsten

smej.gif          bleh            stadaradim

apel.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма запослили су је они без дипломе, сад јој се свете ко зна за шта па су измислили разлог, као шатро нису знали да нема факс. Као и за ове на онкологији, исти принцип. Или за Шарића. Све наивне француске собарице. По принципу ''док радиш за нас, чувамо те'' :0104cheesy:

E tooo... Upravo tako!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U mom preduzeću u zadnjih recimo 10 godina promenilo se 4 šefa (direktora). Najbolji šef od svih je bila jedna žena koja je zbog lažne diplome morala "dobrovoljno" da ode sa tog mesta i napusti firmu.

Svi ostali šefovi joj nisu ni do kolena.

Ona je se bavila veoma komplikovanim ekonomskim proračunima i menadžmentom, i svojom harizmom i "stručnošću" uspevala da veoma veliki broj zaposlenih drži zadovoljne. Niko joj nije imao zbog čega zameriti. Kada je pukla ta afera oko diplome, svi radnici su potpisali peticiju da ona ostane direktor, međutim to zakonski naravno nije bilo moguće, itd...

Sećam se jednog slučaja iz novina, kada je neki lekar-hirurg u Americi bio provaljen sa lažnom diplomom, i to tek nakon što je otišao u penziju. Od škole je ispostavilo se imao samo prvu godinu studija medicine. Međutim on je bio vodeći hirurg i stručnjak za vreme svog radnog staža. Baš neobično...mada ako se uzme u obzir da su hirurzi zapravo samo obični "kasapini"...ko zna...možda bi i ja trebalo da probam...

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

                            Smenjena sekretarka za kulturu: Lagala da ima diplomu!

                     Постављена слика

                                Imam diplomu, al' srednje škole : Nadica Momirov

Dobra riba. Zato su je valjda i zaposlili bez diplome. A verovatno su je šutnuli kad je utripovala da može da bude i "pametna" a ne samo upotrebljiva  :cheesy: 0110_hahaha 0110_hahaha

“I am a part of the evil which exists to oppose other evils... On that Great Day of which prophets speak but in which they do not truly believe, on that day when the world is completely cleansed of evil, then I, too, will go down into darkness, swallowing curses. Perhaps even sooner than that..."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

U mom preduzeću u zadnjih recimo 10 godina promenilo se 4 šefa (direktora). Najbolji šef od svih je bila jedna žena koja je zbog lažne diplome morala "dobrovoljno" da ode sa tog mesta i napusti firmu.

Svi ostali šefovi joj nisu ni do kolena.

Ona je se bavila veoma komplikovanim ekonomskim proračunima i menadžmentom, i svojom harizmom i "stručnošću" uspevala da veoma veliki broj zaposlenih drži zadovoljne. Niko joj nije imao zbog čega zameriti. Kada je pukla ta afera oko diplome, svi radnici su potpisali peticiju da ona ostane direktor, međutim to zakonski naravno nije bilo moguće, itd...

Sećam se jednog slučaja iz novina, kada je neki lekar-hirurg u Americi bio provaljen sa lažnom diplomom, i to tek nakon što je otišao u penziju. Od škole je ispostavilo se imao samo prvu godinu studija medicine. Međutim on je bio vodeći hirurg i stručnjak za vreme svog radnog staža. Baš neobično...mada ako se uzme u obzir da su hirurzi zapravo samo obični "kasapini"...ko zna...možda bi i ja trebalo da probam...

nazalost,u danasnje vrijeme diploma ne znaci i znanje,vec vise imovinsko stanje-ima covjek pare da kupi diplomu i po tri fakulteta "zavrsi"...a znanje nula bodova!!!

apel.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...