Jump to content

Црква тражи право на истицање хришћанских симбола

Оцени ову тему


Препоручена порука

а шта са овом већ постојећим капелама?  по закону треба "размонтирати" , Боже опрости што ово морам да кажем.

мислим да ће пре постати ''мобилна'' па се уподобљавати распореду и вероисповести оног присутног.

нама је то скрнављење, али осталима ће то бити прихватљиво решење и у демократији побеђује силеџијска мањина која ће довољно дуго да виче и врши пропаганду - маркетинг и пропаганда ала гебелс.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

а шта са овом већ постојећим капелама?  по закону треба "размонтирати" , Боже опрости што ово морам да кажем.

мислим да ће пре постати ''мобилна'' па се уподобљавати распореду и вероисповести оног присутног.

нама је то скрнављење, али осталима ће то бити прихватљиво решење и у демократији побеђује силеџијска мањина која ће довољно дуго да виче и врши пропаганду - маркетинг и пропаганда ала гебелс.

вероватно  - Тако !
Link to comment
Подели на овим сајтовима

ал ја нисам схватио ова распећа као нападна ... нема их превише, нити премало, а постоји и капела, као и код нас, само што је ван болнице, али не и болничког круга.

ипак стојимо иза Црвеног КРСТА, а будисти имају Наранџасту Свастику, а муслимани Зелени Полумесец, тако да стварно не видим неки проблем што би то неком сметало ...

мада, постоје људи којима би било шта сметало, јел.

Nisu ona napadna daleko od toga, ljudi imaju svoju veru i postuju je. Citav problem oko raspeca u italiji je nastao kada je neka zene, svedjanka ili tako nesto, a koja zivi u italiji i deca joj idu ovde u skolu trazila da se ukloni raspece iz ucionice. Ko zna zbog kog razloga. I ona je na kraju dobila spor pred evropskim nekim sudom i kao taj sud je nalozio italiji da ukloni raspeca na sta se italija zalila i njihova zalba je prihvacena. Na kraju je italija isplatila mislim 5000 evra odstete toj zeni i prica je zavrsena. Ono o cemu ja pisem je problem koji mi imamo da nema nasih verskih simbola po skolama, bolnicama, sudovima  a trebalo bi da ih ima, i o tome da bi mi trebali o nama da brinemo a ne o italijanima jer su oni odavno zbrinuti po tom pitanju.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

код њих је РКЦ све и свја, а теже ће то код нас ићи, па сад наша Црква тражи њихову подршку ... видећемо докле ћемо стићи са тиме, а очекујем ЛДП да дигне буку до небеса са тиме, кад буде кренуло ...

мада се полако маргинализују такве недоношчад странке, нема више криминалног финансирања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moja supruga se porodila pre nekoliko dana pa evo uverite se i sami kako izgleda italijansko porodiliste i dali ima cega slicnog kod nas. A ista je situacija i u policiji, opstini, u sudu bukvalno u svakom drzavnom birou.

Ovde ne da imaju raspece vec imaju crkvu u bolnici u porodilistu. Pa sada ne znam ima li mesta za brigu za prava vernika u evropi?

http://bilbija.net/slike/krst/krst.html

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...