Милан Ракић Написано Септембар 28, 2018 Пријави Подели Написано Септембар 28, 2018 Načelnik Odeljenja za opšte i pravne poslove Srpske ptarijaršije Milan Andrić danas e se nije pojavio na glavnom pretresu u Višem sudu u Beogradu. Zbog otoga je odložen nastavak suđenja direktoru nekadašnjeg Eparhijskog centra „Rade Neimar“ Eparhije raško-prizrenske Predragu Subotičkom, odgovornom arhitekti Jeleni Šubarević, raščinjenom i iz SPC isključenom episkopu raško-prizrenskom Artemiju (Radosavljeviću) i raščinjenom protosinđelu Simeonu (Dejanu Vilovskom), kome se sudi u odsustvu. Oni se terete za zloupotrebu položaja i materijalnu štetu nanetu ERP. Predsednik sudskog veća Marina Anđelković zakazala je novo ročište za 31. oktobar i najavila da će svedoku Tužilaštva Milan Andrić, ukoliko ne opravda nedolazak, izreći novčanu kaznu od 80.000 dinara. Zbog neodazivanja na sudske pozive u ovom predmetu Milanu Andriću i svešteniku Miroslavu Čolakoviću, sekretaru Upravnog odbora Arhiepiskopije beogradsko-karlovačke, sudija Anđelković već je „pretila“ izricanjem novčane kazne. Čolaković je svedočenje završio na pretresu održanom 30. avgusta. Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
"Tamo daleko" Написано Септембар 28, 2018 Пријави Подели Написано Септембар 28, 2018 пре 27 минута, Милан Ракић рече Zbog neodazivanja na sudske pozive u ovom predmetu Milanu Andriću i svešteniku Miroslavu Čolakoviću, sekretaru Upravnog odbora Arhiepiskopije beogradsko-karlovačke, sudija Anđelković već je „pretila“ izricanjem novčane kazne. Čolaković je svedočenje završio na pretresu održanom 30. avgusta. Cekaj kome se ovde sudi, tj da li se sudi I svedocima? Meni je ovo zbunjujuce, ali nema veze… vazno da je sudija pretila, po novcaniku iako je svestenik Miroslav zavrsio depoziciju Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука