Jump to content

Odloženo suđenje raščinjenom vladici Artemiju

Оцени ову тему


Милан Ракић

Препоручена порука

Načelnik Odeljenja za opšte i pravne poslove Srpske ptarijaršije Milan Andrić danas e se nije pojavio na glavnom pretresu u Višem sudu u Beogradu.

artemije-1-678x383.jpg

Zbog otoga je odložen nastavak suđenja direktoru nekadašnjeg Eparhijskog centra „Rade Neimar“ Eparhije raško-prizrenske Predragu Subotičkom, odgovornom arhitekti Jeleni Šubarević, raščinjenom i iz SPC isključenom episkopu raško-prizrenskom Artemiju (Radosavljeviću) i raščinjenom protosinđelu Simeonu (Dejanu Vilovskom), kome se sudi u odsustvu.

Oni se terete za zloupotrebu položaja i materijalnu štetu nanetu ERP.

Predsednik sudskog veća Marina Anđelković zakazala je novo ročište za 31. oktobar i najavila da će svedoku Tužilaštva Milan Andrić, ukoliko ne opravda nedolazak, izreći novčanu kaznu od 80.000 dinara.

Zbog neodazivanja na sudske pozive u ovom predmetu Milanu Andriću i svešteniku Miroslavu Čolakoviću, sekretaru Upravnog odbora Arhiepiskopije beogradsko-karlovačke, sudija Anđelković već je „pretila“ izricanjem novčane kazne. Čolaković je svedočenje završio na pretresu održanom 30. avgusta.

danas-logo.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Милан Ракић рече

Zbog neodazivanja na sudske pozive u ovom predmetu Milanu Andriću i svešteniku Miroslavu Čolakoviću, sekretaru Upravnog odbora Arhiepiskopije beogradsko-karlovačke, sudija Anđelković već je „pretila“ izricanjem novčane kazne. Čolaković je svedočenje završio na pretresu održanom 30. avgusta.

Cekaj kome se ovde sudi, tj da li se sudi I svedocima? Meni je ovo zbunjujuce, ali nema veze… vazno da je sudija pretila, po novcaniku iako je svestenik Miroslav zavrsio depoziciju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...