Jump to content

Nova srpska politička analitičarka ima svega četiri godine!

Оцени ову тему


Препоручена порука

OTKRIVEN NOVI SRPSKI GENIJE

Nova srpska politička analitičarka ima svega četiri godine!

Beograd, 8. maj, izvor Be92 - Na anonimnom konkursu za najbolji sastav na temu "Vizija Srbije i njena novija istorija", pobedila je Milica Pazikuća iz Kraljeva s radom pod nazivom "Ima li razlike između Vladete Jankovića i Staljina?", da bi se potom otkrilo da se radi o četvorogodišnjoj devojčici!

Ova devojčica na uručenju nagrade je pred svojim znatno starijim kolegama, među kojima su se nalazili i istaknuti i afirmisani analitičari, izjavila: "Ovo nagrada je dokaz da za Srbiju još ima nade i da će mladost pobediti mračne snage prošlosti!".

Na konkurs je bilo prijavljeno preko 3500 radova, uglavnom studenata, ali i srednjoškolaca. Kako navodi Milomir Jeftić, predsednik žirija, konkurs je bio anoniman pa još uvek nemamo tačan uvid u to ko se sve prijavio jer mnogi posle objavljivanja rezultata nisu hteli da otkriju svoj identitet.

U zvaničnom obrazloženju žirija se navodi: "Ovaj rad svojom zrelošću i hrabro izgovorenom reči protiv srpskog nacionalizma na alegoričan način praveći paralelu između istaknutog srpskog nacionaliste Vladete Jankovića i sovjetskog diktatora Josipa Visarionoviča Staljina, pruža fantastično jednostavnu i jasnu sliku o prosečnom srpskom glasaču danas. Milica Pazikuća uz snažne argumente objašnjava da se Srbija nikad neće osloboditi teškog bremena nacistoidnog fašizma, ukoliko se ne odrekne Kosova, Vojvodine i Sandžaka i ne ukine rad Srpske pravoslavne crkve". Na primedbu novinara Politike da se možda ne radi o malo radikalnim stavovima za ovoko prestižnu nagradu, Jeftić je odgovorio da tu nema nikakve radikalnosti nego samo hrabrosti jednog pametnog deteta.

Ovom nagradom naša nova nada dobila je kolumnu u Ninu.

Na samoj dodeli nagrade došlo je do sitnog incidenta kad je analitičar Đorđe Vukadinović, vidno pripit, izuo cipelu i bacio je u pravcu nezaštićene devojčice. Reagovala je policija i privela nalivenog i drogiranog Vukadinovića.

http://be92.mojblog.rs/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Milica Pazikuća uz snažne argumente objašnjava da se Srbija nikad neće osloboditi teškog bremena nacistoidnog fašizma, ukoliko se ne odrekne Kosova, Vojvodine i Sandžaka i ne ukine rad Srpske pravoslavne crkve".

Добро,ово за Косове је јасно шта хоће да кажу,али да укину рад СПЦ?И то је заслужило прву награду? 0110_hahaha

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опомена.Дејан

Ipak je licno klapklap whackado :)

Znas i sam da ne sljivim pisljive opomene whackado whackado

Sto, pozvao sam na ubistvo???Jao jadan ti,b=92 ce te sad nagraditi ordenom uzornog europejca a Srosovac  joooj algabacaju

Ajde begaj tamo sa svojim opomenama i nparavi klip za you tube "moderatoru"

Igraj barem jednom kao musko  klapklap klapklap

potpisp.jpg
Link to comment
Подели на овим сајтовима

- хрватски сервер лоциран у Загребу

- коме се приступа кроз хрватски провајдер

- хрватски сајт

- хрватска ИП адреса

- сајт registrovan 5. маја 2010.

проверена информација 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

- хрватски сервер лоциран у Загребу

- коме се приступа кроз хрватски провајдер

- хрватски сајт

- хрватска ИП адреса

- сајт registrovan 5. маја 2010.

проверена информација 0110_hahaha

Ко бре?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

људи овај сајт је хрватски ...

http://be92.mojblog.rs/

ове информације које сам вам пружио сам добио као одговор са сервера на коме се налази.

- хрватски сервер лоциран у Загребу

- коме се приступа кроз хрватски провајдер

- хрватски сајт

- хрватска ИП адреса

- сајт registrovan 5. маја 2010.

проверена информација 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

немојте да се примате низашта.

сад сам нашао одакле је информација и потекла, спамовањем на овом сајту

http://www.serbianbloggers.info/

MIRROR B92 - KOMENTARIŠITE BEZ CENZURE!

OTKRIVEN NOVI SRPSKI GENIJE - Nova srpska politička analitičarka ima svega četiri godine! Beograd, 8. maj, izvor Be92 - Na anonimnom konkursu za najbolji sastav na temu "Vizija Srbije...

Пре 7 сата(и)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

људи овај сајт је хрватски ...

http://be92.mojblog.rs/

ове информације које сам вам пружио сам добио као одговор са сервера на коме се налази.

- хрватски сервер лоциран у Загребу

- коме се приступа кроз хрватски провајдер

- хрватски сајт

- хрватска ИП адреса

- сајт registrovan 5. маја 2010.

проверена информација 0110_hahaha

како рватски кад је домен рс ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

људи овај сајт је хрватски ...

http://be92.mojblog.rs/

ове информације које сам вам пружио сам добио као одговор са сервера на коме се налази.

- хрватски сервер лоциран у Загребу

- коме се приступа кроз хрватски провајдер

- хрватски сајт

- хрватска ИП адреса

- сајт registrovan 5. маја 2010.

проверена информација 0110_hahaha

како рватски кад је домен рс ?

нема везе ГДЕ је сервер, већ коме виртуелно и физички припада ...

а припада ономе ко га плаћа, то јест коме је изнајмљен.

рецимо, могу ја да отворим сајт који има рс домен, или било који други - .цом/.орг/.нет, а да се налази у тунгузији сервер који ми држи податке ...

иначе само владини сервери су изразито локалног карактера, а мање више се све остало држи на такозваним фармама сервера по свету на острвима или земљама које су инфраструктурно опремљене за тако нешто.

рецимо постоје читава острва у пацифику или на ламаншу или тако негде где су подигнуте зграде ПУНЕ сервера у сред океана или мора, а испод њих шибају кичме интернета ...

за пример, порно сајтови се држе на ''ничијој'' територији обично, да не потпадају под територијални закон ничији, сем закона коришћења права и обавеза на нету, који је врло широког аспекта шта је дозвољено, а шта не.

једини је проблем уствари на кога је регистрован и чији је држављанин лице или фирма.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...