Jump to content

РАСКОЛНИЧКИ ДУХ ПОЈЕДИНАЦА НА НАШЕМ ФОРУМУ

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

  • Гости
Guest ага пије млеко

Обратите пажњу којим питањима се хране поједини људи ,још увек, у нашој Цркви.

Ако брат Методије буде истрајао у постављању оваквих тема на нашем православном форуму СПЦ , којима смућује само људе који су од скора у Цркви и нису утемељени у вери , исто као и он, а ово је пре свега мисионарски форум (!), добиће трајни бан са препоруком да такве теме може постављати на Психтусу.

Обратите пажњу како се зову теме које је овај богољубиви брат поставио :

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,5425.msg148783.html#msg148783

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,5423.msg148753.html#msg148753

а мој савет му је :

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,4968.msg135390.html#msg135390

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Ово мене не чуди, када се људима напуне уши разним глупостима које сеју што људи са расколничким менталитетом у Цркви, што они који су противници Цркве-богоборци по разним медијима.

Савко ко дође и искрено пита за неку недоумицу везану за Цркву, па ко год то био изаћи ћемо му у сусрет, али ово се неће толерисати. Да су бар нешто прочитали или чули од Владике Атанасија или Владике Григорија ваљда би другачије размишали. Но, можда и не би- ипак је човек мува само човек мува.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обратите пажњу којим питањима се хране поједини људи ,још увек, у нашој Цркви.

Ако брат Методије буде истрајао у постављању оваквих тема на нашем православном форуму СПЦ , којима смућује само људе који су од скора у Цркви и нису утемељени у вери , исто као и он, а ово је пре свега мисионарски форум (!), добиће трајни бан са препоруком да такве теме може постављати на Психтусу.

Обратите пажњу како се зову теме које је овај богољубиви брат поставио :

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,5425.msg148783.html#msg148783

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,5423.msg148753.html#msg148753

а мој савет му је :

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,4968.msg135390.html#msg135390

 

    Молим  Вас да  заиста  испоштујете  ово  у  вези  трајног  бана  са  психтус  психолозима.

                                                              smej.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dobro mozda to neko dijete ,kao sto ima ovdje  nekih  sa petnaest godina il sta znam sada     nekome odraslom mozda nebi ni vidio ,primjetio na sliki  sta ko obukao  ,nebi rekla da to neka odrasla osoba  sto tako otvara teme

    Сузо, моје дете, а  верујем  и  твоје  никада  није  уживало  у  оваквим  детињаријама.

    Ово  је  болесно, мада има и  лекова да  се  оздрави. Само  неко  треба  да  их  препише.

                                                          :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:) извин'те,  0102_laugh

ја бих молила за једно појашњење, а шта би било то ,,психтус  психолози''?

hvala

Пошто је изговорите, реч вама влада. Док је неизговорена, ви владате њоме.

Арапска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

0102_laugh ааааааа,  hvala још једном

мало сам истраживала и сама па сам успела да нађем  0104_cheesy

нисам знала да постоје тако ,,пријатељски'' настројени форуми

чине ми се мнооого  :)

Пошто је изговорите, реч вама влада. Док је неизговорена, ви владате њоме.

Арапска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево опет...

Било би лепо када би мотерација и администрација форума о оваквим стврима са појединцима за које сматрају да исти дух поседују то решавала на ПП. Овакве теме су сувишне и у неку руку погубне.

Већ сам о томе говорио на једној теми. Орвелових "два минута мржње" нису потребни овом форуму.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево опет...

Било би лепо када би мотерација и администрација форума о оваквим стврима са појединцима за које сматрају да исти дух поседују то решавала на ПП. Овакве теме су сувишне и у неку руку погубне.

Већ сам о томе говорио на једној теми. Орвелових "два минута мржње" нису потребни овом форуму.

    Тврдим да  не  поседујем  дух  оваквих  који  ме  нападају, зато ме и нападају, пошто им не

    одговарам јер ме не интересују, они онда нападају  особе, у овом случају свештенике ,које

    нису и не могу бити ни присутне овде, а то ми се не допада.

    А пошто дотични нападачи мисле да си слаб и глуп ако им не одговараш, онда се труде да те

    увуку у своју бушну паукову мрежу да би сте Ви могли да се овако огласите и то нам објасните.

    ПС. И ја навијам за Звезду... али највише за ону Витлејемску...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Ево опет...

Било би лепо када би мотерација и администрација форума о оваквим стврима са појединцима за које сматрају да исти дух поседују то решавала на ПП. Овакве теме су сувишне и у неку руку погубне.

Већ сам о томе говорио на једној теми. Орвелових "два минута мржње" нису потребни овом форуму.

Много пута смо то радили, но не вреди.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Много пута смо то радили, но не вреди.

Оче, драго ми је да ово нисте схватили као прозивку и хвала на одговору.

Hristos vaskrse

Нама уопште није мило када сваки дан морамо да исправљамо "криве дрине" око потпуно перифрних ствари, а не бавимо се суштинским стварима везаних за наш живот.

Но, Богу хвала, ових дана покрећемо "Малу школу православне Догматике" те ћемо нас неколико се трудити да са свима вама који желите поделимо суштинска размишљања о теолошким питањима.

Такође, чак можда и вечерас поново покрећемо наш музички радио ЖРУ, где ћете моћи преко целога дана да слушате духовну музику.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...