Jump to content

home-sweet-home.org

Оцени ову тему


Препоручена порука

Христос васкрсе!

Позивам вас на изложбу која је посвећена бескућницима и бескушћништву. Отварање изложбе 19. априла 2010. у 19ч, галерија Озон, Анрићев венац, Беогград.

Радови који ће бити изложени на овој изложби могу се купити а новац добијен том приликом донира се Прихватилишту за децу у Београду.

http://home-sweet-home.org/news.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...