татјана Написано Април 12, 2010 Пријави Подели Написано Април 12, 2010 Христос васкрсе! Позивам вас на изложбу која је посвећена бескућницима и бескушћништву. Отварање изложбе 19. априла 2010. у 19ч, галерија Озон, Анрићев венац, Беогград. Радови који ће бити изложени на овој изложби могу се купити а новац добијен том приликом донира се Прихватилишту за децу у Београду. http://home-sweet-home.org/news.html http://www.e-slovo.net Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Гости Guest свештеник Иван Написано Април 12, 2010 Гости Пријави Подели Написано Април 12, 2010 trening Хвала на позиву, ако будем тога дана био у Београду, што је врло могуће, доћи ћу. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука