Jump to content

Е, ово је превршило сваку меру! "Борба за вечеру" у сулудом исмејавању Цркве!

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

On 9/30/2016 at 23:09, R2D2 рече

Искрено сам се изнервирао кад сам ово видео.

Nemoj, Robote. Samo uporno treba istrajavati i ponavljati da je sve sto objavljuju velika budalastina i to je to. :)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

11 hours ago, Arsenija рече

Ima i dobrih stvari .  :0212_rolleyes:

Zasto rolajzujes? :( Naravno da ima: svakog koga popljuju u svom online verskome casopisu je verujuc, to je dobra stvar - mogu se izvuci tacni zakljucci. :D

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

36 minutes ago, Џуманџи рече

Zasto rolajzujes? :( Naravno da ima: svakog koga popljuju u svom online verskome casopisu je verujuc, to je dobra stvar - mogu se izvuci tacni zakljucci. :D

И то што кажеш...  :cheesy3:

viber_image.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...