Juanito Написано Септембар 22, 2016 Пријави Подели Написано Септембар 22, 2016 17 hours ago, Милан Ракић рече А у тексту није поменуто, уз ХБО био и 18+ пакет за џ... Еееее, а у деведесетим то све било бесплатно на Палми и локалним телевизијама. Него дошле ове демократе и све уништиле... RYLAH, Mилена КШ, Милан Ракић and 1 члан је реаговао/ла на ово 4 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Милан Ракић Написано Септембар 22, 2016 Аутор Пријави Подели Написано Септембар 22, 2016 1 hour ago, Juan рече Еееее, а у деведесетим то све било бесплатно на Палми и локалним телевизијама. Него дошле ове демократе и све уништиле... Да сећам се. Ноћна дежурства на а. Лађевци и "ноћни програм" на НОГИ, тј. ТВ Галаксији чачанској. НОћна ГАлаксија Juanito је реаговао/ла на ово 1 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука