w.a.mozart Написано Април 5, 2010 Пријави Подели Написано Април 5, 2010 da li znate koja je ovo tema,baš bi mi značilo da saznam ...zvuči kao modernizovanma klasika.... snimio sam mobilnim dok su na tv išli neki čelzijevi golovi tako da je kvalitet malo lošiji.... otvorite uz pomoć real playera http://www.4shared.com/file/257675615/490fce3f/Chelsea.html i zeznuo sam se... nije mp3 fajl Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
w.a.mozart Написано Април 5, 2010 Аутор Пријави Подели Написано Април 5, 2010 ovde možete dalje postavljati mp3 ili već bilo kakve audio fajlove za koje ne znate kako se zovu poklon Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука