Jump to content

Трибина ,,Распеће српског народа у Другом светском рату“ / СОЗ Архиепископије београдско-карловачке


Препоручена порука

Plakat-Raspece-srpskog-naroda-u-Drugom-s

Позивамо вас, да у среду, 14. септембра 2016. године, у 19 часова, у Парохијском дому Вазнесењске цркве (Адмирала Гепрата 19) присуствујете трибини на тему „Распеће српског народа у Другом светском рату“.

 

О овој теми говориће:

мр Радован Пилиповић (Архив Српске Православне Цркве)

Немања Девић (Српски академски клуб)


Трибина се одржава у организацији Вазнесењске цркве и Светосавске омладинске заједнице Архиепископије београдско-карловачке.


Улаз је слободан.

http://sozbg.rs/dogadjaj/tribina-raspece-srpskog-naroda-u-drugom-svetskom-ratu/ 

Ἐν ἀρχῇ ἦν ὁ λόγος, καὶ ὁ λόγος ἦν πρὸς τὸν θεόν, καὶ θεὸς ἦν ὁ λόγος. (Јн 1,1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...