Дарко Написано Септембар 5, 2016 Пријави Подели Написано Септембар 5, 2016 Позивамо вас, да у среду, 14. септембра 2016. године, у 19 часова, у Парохијском дому Вазнесењске цркве (Адмирала Гепрата 19) присуствујете трибини на тему „Распеће српског народа у Другом светском рату“. О овој теми говориће: мр Радован Пилиповић (Архив Српске Православне Цркве) Немања Девић (Српски академски клуб) Трибина се одржава у организацији Вазнесењске цркве и Светосавске омладинске заједнице Архиепископије београдско-карловачке. Улаз је слободан. http://sozbg.rs/dogadjaj/tribina-raspece-srpskog-naroda-u-drugom-svetskom-ratu/ Дијана. је реаговао/ла на ово 1 Ἐν ἀρχῇ ἦν ὁ λόγος, καὶ ὁ λόγος ἦν πρὸς τὸν θεόν, καὶ θεὸς ἦν ὁ λόγος. (Јн 1,1) Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука