Jump to content

"Неукроћене" и џангризаве жене и "егоцентрични",себични и незрели мушкарци

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

 

  Моје је искуство  да  такве жене  и  мушкарци увек нађу мирне и добре партнере који их

  обично трпе  јер како оно кажу,

  нигде се два добра не нађоше... :cheesy2:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знам за обратну ситуацију од насловне:"Неукроћени" и џангризави мушкарци и "егоцентричне",себичне и незреле жене

Али мислим да је суштина иста.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

 

   Моје је искуство  да  такве жене  и  мушкарци увек нађу мирне и добре партнере који их

   обично трпе  јер како оно кажу,

   нигде се два добра не нађоше... 0311_womens

Да , то је најчешће баш тако, али мислим да се потпуно подсвесно одабирају....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

Знам за обратну ситуацију од насловне:"Неукроћени" и џангризави мушкарци и "егоцентричне",себичне и незреле жене

Али мислим да је суштина иста.

Да, врло је вероватно да је то ураво тако како си и написао. Ја сам само узео ове придеве који су "официјално" прихваћени, сваки за свој пол.... https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/Plava_ptica.gif.gif' class='bbc_emoticon' alt='0311_womens' />

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

На отварача теме и све оне који у другима (али не и у себи) виде набројене епитете.

Чекај, па ти све ово виде у мени ....?!

Како сад?

Не знам што ти смета тема ? 0409_feel

Јел мислиш да не постоје овакве жене и мушкарци ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На отварача теме и све оне који у другима (али не и у себи) виде набројене епитете.

Чекај, па ти све ово виде у мени ....?!

Како сад?

Не знам што ти смета тема ? 0409_feel

Јел мислиш да не постоје овакве жене и мушкарци ?

Јок ја.

Али отварањем ове теме, говориш о томе како ти ниси себичан, незрео, егоцентричан, ... мислим благо нама са тобом таквим :)

И сад сви да распалимо по ''онима тамо'' џангризавима, егоцентричнима, себичнима, ... јооој јадо мој што би рекао Вукман.

Не, ниси ти, ја сам све набројано.

Тако ми је лакше а и мања опасност него да види себе у бољем светлу од набројаних.

Капиш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

На отварача теме и све оне који у другима (али не и у себи) виде набројене епитете.

Чекај, па ти све ово виде у мени ....?!

Како сад?

Не знам што ти смета тема ? 0409_feel

Јел мислиш да не постоје овакве жене и мушкарци ?

Јок ја.

Али отварањем ове теме, говориш о томе како ти ниси себичан, незрео, егоцентричан, ... мислим благо нама са тобом таквим :)

И сад сви да распалимо по ''онима тамо'' џангризавима, егоцентричнима, себичнима, ... јооој јадо мој што би рекао Вукман.

Не, ниси ти, ја сам све набројано.

Тако ми је лакше а и мања опасност него да види себе у бољем светлу од набројаних.

Капиш?

Открићу ти једну тајну .  0405_feel

Тему сам отворио искључиво мислећи на тебе .  :)

Драго ми је што си се пронашла .... 0409_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...