Гости Guest Написано Јун 20, 2016 Гости Пријави Подели Написано Јун 20, 2016 Oduvek me je zanimalo šta se nalazi na dnu reke i jezera i kako izgleda kada neka ljudska tvorevina provede godine potopljena, pa isušena. Pokrećem temu zato što mislim da ima još onih kojima je to zaniljivo: Shasta jezero: Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука