Jump to content

Канонска одлука Епископа Атанасија у вези братства Манастира Црна Река

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kada govorim o patriotskim  organizacijama, tu prije svega, mislim na ilegalnu srpsku nacional socijalisticku partiju, te na tajnu vojnu organizaciju "cucalica podzmirep" itd.

Опет неки шатровачки изрази.  :cmizdrenje:

Ne, neeeee, radi se o vrlo efikasnoj vojnoj tajnoj organizaciji.

Cucete vi vise o nama, ali sacekajte malo.

нисте одговорили на мој претходни коментар, тиме и на питање. Хвала!

Pa nemoj bre da se ljutis odmah... Vidis da coveka izgleda motre "ljudi sa druge planete koji nam ne zele dobro" pa ne sme sada da se otkriva i odgovora dok se ne infiltriraju i u njihove redove  :cmizdrenje: :cmizdrenje:
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 76
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Муче их екуменисти,тако су и св.Марка Ефеског!Али он се није дао папи као неке владике и патријарси у то време!Издржите браћо,Срби су уз вас!

Задња су времена, још мало.

Задња времена ево трају,Богу хвала,већ 2010 година...

"Извор сваког зла је - нечастиво учење" Свети Јован Златоусти

"Ми смо Јерусалимске вере" Патријарх Арсеније III

"Тако живи да свакодневно можеш приступити (Причешћу)". Тертулијан

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Муче их екуменисти,тако су и св.Марка Ефеског!Али он се није дао папи као неке владике и патријарси у то време!Издржите браћо,Срби су уз вас!

Задња су времена, још мало.

Задња времена ево трају,Богу хвала,већ 2010 година...

0205_whistling 0442_feel amin-nas t4431 whackado

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest ага пије млеко

Муче их екуменисти,тако су и св.Марка Ефеског!Али он се није дао папи као неке владике и патријарси у то време!Издржите браћо,Срби су уз вас!

Ах бре ти "Дигитал(изова)ни анђели" .....

Каква пометња словеса ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, како да не, Марко Ефески је ваљао Аудије од пара за сиротињу. bliss jeeee

Isto kao sv.Jovan Sangajski?

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo sveti Jovan nije zdimio nigde i bio hapšen već je ko svaki častan čovek išao na sud!

A i bio je više nego poslušan sinodu i saboru...

A gde su to pobegli monasi iz Crne Reke?Za Sinod ne znam,ali znam da su monasi Crne Reke do sad vise bile poslusnije Saboru,nego sto su gospoda iz Sinoda.

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo sveti Jovan nije zdimio nigde i bio hapšen već je ko svaki častan čovek išao na sud!

A i bio je više nego poslušan sinodu i saboru...

A gde su to pobegli monasi iz Crne Reke?Za Sinod ne znam,ali znam da su monasi Crne Reke do sad vise bile poslusnije Saboru,nego sto su gospoda iz Sinoda.

Monasi Crne Reke nisu optuženi za proneveru  bliss jeeee

A to koliko ti znaš je veoma diskutabilno  bliss jeeee

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема шта да се настављамо пошто је коловођа у затвору тако да је то крај тужне приче..

Време ће показати.Јел има неко ко је за нешто оптужен,а да ти мислиш да је лажно оптужен?

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Monasi Crne Reke nisu optuženi za proneveru  bliss jeeee

Па ја сам до сад о њима говорио,а видим да ви хоћете да говоримо о Симеону  bliss jeeee

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Monasi Crne Reke nisu optuženi za proneveru  bliss jeeee

Па ја сам до сад о њима говорио,а видим да ви хоћете да говоримо о Симеону  bliss jeeee

oni pokazuju jednu dozu bezobrazluka totalno stranu pravoslavnim monasima,monasima u pravom smislu te reči
Link to comment
Подели на овим сајтовима

oni pokazuju jednu dozu bezobrazluka totalno stranu pravoslavnim monasima,monasima u pravom smislu te reči

Због чега?Да ли је то и +Атанасију страно  bliss jeeee

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za vladiku Atanasija se sigurno ne može reći da je bezobrazan ,može se reći da ima preku narav!

daj mi neki primer gde on pokazuje svoj bezobrazluk

Има има,али дај Боже да је тако као што ти кажеш.Нећу Деки више са тобом да се настављам,добар си лик  confused  4chsmu1

"Православан си стално и сваког дана, у свакој животној ситуацији, или уопште ниси православан"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...