Ronald Написано Април 22, 2016 Пријави Подели Написано Април 22, 2016 "It's surreal to me," she said, "I'm still processing the fact that I'm not taking insulin anymore." http://www.upi.com/Health_News/2015/09/10/First-patient-in-diabetes-trial-no-longer-needs-insulin-therapy/7831441887039/ Ovaj tekst sam jednom linkao ali u okviru druge teme, medjutim zasluzuje svoju temu jer se radi o fascinanstnom uspjehu. Kako lijepo zvuci diabetis tipa 1 je izlijeciv u 87.5% sluajeva sa zad, ali idemo do 99,5% I drugi noviji clanak, Goku tebra( tebi sam linkao gornji tekst na onoj temi o hrani ), nista od teorije zavjere http://www.upi.com/Health_News/p3/ RYLAH је реаговао/ла на ово 1 http://forum.b92.net/topic/50270-naucnik-koga-ne-postuju/page-5#entry2447353 https://en.m.wikipedia.org/wiki/Duhem–Quine_thesis Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука