Гости Guest Написано Април 13, 2016 Гости Пријави Подели Написано Април 13, 2016 Благословом Његовог Преосвештенства Епископа рашко-призренског Теодосија, Епархија рашко-призренска и Дом културе Грачаница, као и ранијих година организују духовни семинар у време Великог и Часног поста. У уторак 29.марта одржано је друго предавање трећег циклуса духовних трибина и предавања. У галерији Дома културе у Грачаници на тему "Учешће верних у Светој Евхаристији" говорио је Високопречасни отац др Бобан Димитријевић. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука