Jump to content

Ваше мишљење: Да неко други уместо СНС-а дође на власт?

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Maju Gojković za kraljicu Srbije,

na referendumu ću glasati ZA!

Srbiji treba čvrsta ženska ruka,

ko kraljice Viktorija i Elizabeta

u Engleskoj, Srbija će procvjetati

pod kraljicama kao i Velika Britanija.

Ženske znaju kako s muškima!

Ustanovit žensku dinastiju Gojkovića

s pravom nasljedstva na sve njene ćerke.

Njen outfit nedvosmisleno otkriva da će

u vrijeme sveopšteg labavljenja morala i anarhije

to bit najbolji izbor za Srbiju i za srpsku budućnost!

https://goo.gl/Eljvwg

https://goo.gl/PcngEg

https://goo.gl/Zw5QkE

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad ce biti bolje ?

 

Зависи шта. Ја сам чуо, причали ми људи, да нпр. има земаља где детету лечење и живот не зависи од тога да ли ће да скупи довољно СМС порука.

 

Е, сад, пошто сви знамо да је то њима пало с неба и да то никако нису могли да остваре кроз ту страшну и покварену ствар - политику, мислим да је боље не гласати ни за кога јер су сви политичари исти и само гледају како да нас опљачкају.

 

Код нас је једноставно тако како је и тако ће увек бити. Нама је просто такав менталитет да децу морамо да лечимо СМС порукама (ако успеју да их скупе довољно) и ту ништа и никад не може да се промени, нема шансе.

 

--

 

Позивам све да не гласају. Шта ако гласате за неког политичара и он сутра дође на власт и не одржи обећања? Још ако јавно кажете да сте га подржали? Па има то довека да вам набијају на нос!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Позивам све да не гласају. Шта ако гласате за неког политичара и он сутра дође на власт и не одржи обећања? Још ако јавно кажете да сте га подржали? Па има то довека да вам набијају на нос!

To je vase pravo , cak i ako niste u pravu .

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...