Jump to content

Помен погинулим припадницима војске током НАТО агресије


Препоручена порука

У капели Светог Ђорђа, у београдској касарни „Бањица-2“ данас је служен помен погинулим припадницима војске током НАТО агресије на Савезну Републику Југославију 1999. године.

fa84d652-f0de-11e5-afc3-00163e135009.jpg

 

Богослужењу је присуствовао начелник Генералштаба Војске Србије генерал Љубиша Диковић, са члановима Колегијума. 

DUS_6881.JPG

 

Главни војни свештеник капетан Слађан Влајић, у беседи након помена, истакао је да се имена страдалих читају да би их се заједно у молитви сетили.

DUS_6873.JPG

 

– Ми смо данас овде на духовној стражи. Заједно стражарећи овде, не дозвољавамо да заборав падне на оне који су своје животе уградили у слободу у којој данас ми уживамо – рекао је главни војни свештеник.

 

МОРС



Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте!
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...