Милан Ракић Написано Март 23, 2016 Пријави Подели Написано Март 23, 2016 У капели Светог Ђорђа, у београдској касарни „Бањица-2“ данас је служен помен погинулим припадницима војске током НАТО агресије на Савезну Републику Југославију 1999. године. Богослужењу је присуствовао начелник Генералштаба Војске Србије генерал Љубиша Диковић, са члановима Колегијума. Главни војни свештеник капетан Слађан Влајић, у беседи након помена, истакао је да се имена страдалих читају да би их се заједно у молитви сетили. – Ми смо данас овде на духовној стражи. Заједно стражарећи овде, не дозвољавамо да заборав падне на оне који су своје животе уградили у слободу у којој данас ми уживамо – рекао је главни војни свештеник. МОРС Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте! МилошБГ, Иван ♪♫, Данче* and 6 осталих је реаговао/ла на ово 9 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
kordun Написано Март 23, 2016 Пријави Подели Написано Март 23, 2016 Slava junacima! Agaton Vuzman, Милан Ракић, Kaludjerovic Sreten and 1 члан је реаговао/ла на ово 4 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука