Jump to content

„Чему спољашња мисија, зар нема посла и овде?“ – о. Георгије Максимов

Оцени ову тему


Препоручена порука

Вашој пажњи предлажемо да погледате кратко обраћање – позив једног од најистакнутијих мисионара Православне Цркве данас, оца Георгија Максимова у којој он, између осталог, даје одговор и на ону чувену: „Да прво обратимо све безбожне у нашем народу, па тек онда да размишљамо о спољашњој мисији“. Шта каже искуство Цркве, шта кажу Свети Оци? Погледајте.

 

 

http://www.svedokverni.org/cemu-spoljasnja-misija-zar-nema-posla-i-ovde-o-georgije-maksimov/

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...