Arsenija Написано Децембар 1, 2015 Пријави Подели Написано Децембар 1, 2015 Пљачкају нас још од Византије! Treba da napravite popis sitnog i krupnog inventara ... U drzavnim ustanovama se popis sprovodi pre Nove ... A posle mozete da stavite i crveni pecat na glavne kase ... Problem je jedino u tome sto sva nasa dobra iz elektronskog ... aupomatski dobijaju nebeski oblik ,gde lepov ne krade i moljac ne nagriza ... Pa , neka bi nam Bog dao da se i mi jednog dana ulijemo u to more Bozije blagodati ... jer plata je nasa na Nebesima ... Tako i mi da cinimo, da dobro mislimo i dobru da se nadamo . Oprostimo , jer ce nam se suditi onako kako sudimo . Eto , danas smo se sabrali pod oriljem ovoga foruma ...ali zasto...koja je svrha svega toga ,pitace neko... ako cekate pravo vreme da posvedocite svoju veru , ne cekajte ga , ono nikad nece doci , svaki covek koji danas izlazi sa ovoga foruma , neka se zapita ... Sta ja mogu da uradim za druge ljude , mogu li bar malo lepote da vratim svetu ? Sve sto cinimo , Bogu cinimo . Ne zaboravimo to nikad . Mogu i ludima da nas prave , draga braco i sestre , Bog postoji . Neka je slava Bogu za sve , za sve . Рапсоди је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука