Ненад Р. Написано Новембар 6, 2015 Пријави Подели Написано Новембар 6, 2015 Боже мили каквих све људи има. Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. Наше писмо је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо . Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука