Ronald Написано Октобар 27, 2015 Пријави Подели Написано Октобар 27, 2015 Odlinca raspravka i jedan analiticki pristup, vrijedi pogledati. Govore o tome zasto nije jednostavno otpustati ljude u javnom sektoru, kako reformisati javni sektor, zasto je u vremenima krize bolje kvantitativno otpustanje nego smanjenje poreza, spominju USA i uporedjuju kakve ce rezultate imati u Evropi, zasto ljudi bolje reaguju na jedno u odnosu na drugo, govore o deflaciji i inflaciji, odgovaraju na pitanja itd. Vedrana je vise liberalna, a Prof. Sikic onako u stilu Kejnsa, mada je poceo i Friedmana gotiviti : Џуманџи је реаговао/ла на ово 1 http://forum.b92.net/topic/50270-naucnik-koga-ne-postuju/page-5#entry2447353 https://en.m.wikipedia.org/wiki/Duhem–Quine_thesis Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука