Jump to content

"Zašto nastaju ekonomske krize i kako izaći iz njih?" s Vedranom Pribičević i Zvonimirom Šikićem

Оцени ову тему


Ronald

Препоручена порука

Odlinca raspravka i jedan analiticki pristup, vrijedi pogledati. Govore o tome zasto nije jednostavno otpustati ljude u javnom sektoru, kako reformisati javni sektor, zasto je u vremenima krize bolje kvantitativno otpustanje nego smanjenje poreza, spominju USA i uporedjuju kakve ce rezultate imati u Evropi, zasto ljudi bolje reaguju na jedno u odnosu na drugo, govore o deflaciji i inflaciji, odgovaraju na pitanja itd. Vedrana je vise liberalna, a Prof. Sikic onako u stilu Kejnsa, mada je poceo i Friedmana gotiviti  :) :

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...