Ромејац Написано Септембар 14, 2015 Пријави Подели Написано Септембар 14, 2015 https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xpa1/v/t42.1790-2/11423784_998279256852015_1780675867_n.mp4?efg=eyJybHIiOjc0MywicmxhIjoxMzU2fQ%3D%3D&rl=743&vabr=413&oh=34675abee959987eebfcd3be5adb654d&oe=55F6EDA0 На снимку се види како "свештеник" јаше и гази човека... Колико сам успео да схватим то су неки секташи који су напустили Цркву. Мада ми није јасно чему им служи овај понижавајући ритуал. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука