Jump to content

Drž'te uljeza !

Оцени ову тему


Препоручена порука

E , samo da znate da i ja vidim ovaj forum !

Ne znam kako je moguće, pošto kažete da treba imati 1000 poruka ...

sad dve stvari :

1.gde je nestala tema "šta vernici misle o ateistima i ... obrnuto" (ili OBRNUTO : "ŠTA ATEISTI ... ITD")

hteo sam nešto da napišem , al' ne mogu da nadjem

2. u vezi muslimana koji gostuju na ovom forumu ... (vidim da ste o tome raspravljali)

nije njima cilj da VAS razuvere ...

ovde svraćaju i

gosti (neregistrovani korisnici)

ljudi koji su potencijalni vernici (BUDUĆI vernici ... ili ateisti!) ...

...ciljna grupa ...

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...
  • 5 months later...

crvenilo овај ... и ја вас видим, од данас .

Јесте ли то спустили критеријум на 200 порука ?

Ако је грешка, ја већ прочитала све теме овде  :group111:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...