Гости Guest Написано Јул 3, 2015 Гости Пријави Подели Написано Јул 3, 2015 Поводом годишњице Епископске хиротоније Његово Преосвештенство Епископ нишки Господин др Јован ће у суботу, 4. јула 2015. служити свету Архијерејску Литургију у Саборном храму у Нишу са почетком у 8 часова. Позивамо свештенство и верни народ да узме молитвеног учешћа на Св. Литургији. http://www.eparhijaniska.rs/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0/7-%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B8%D1%98%D0%B0/%D0%B0%D0%BA%D1%82%D1%83%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%BE/5388-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%88%D1%9A%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D1%85%D0%B8%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B5 Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Ђорђе Р Написано Јул 3, 2015 Пријави Подели Написано Јул 3, 2015 Ево деманта деманта . Дакле, владика Јован је ипак у епархији. Да ли активни владика (који је отворио боловање) мора да има благослов администратора своје епархије да би служио у њој? lab_man је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука