Милан Ракић Написано Јун 29, 2015 Пријави Подели Написано Јун 29, 2015 У касарни ''Војвода Петар Бојовић'' у Лесковцу освештан је богослужбени простор-капела Светог краља Милутина и одслужена је прва света Литургија. Чину освештавања су присуствовала свештена лица из лесковачког намесништва, припадници 3.центра за обуку, војници генерације ,,јун 2015", чланови КУД ,,Преподобна мати Ангелина“ из Лесковца, и фолклорни ансамбл ,,Црниловић“ из Власотинца. ФБМОРС Ова порука се налази и на насловној страници Поука. Погледајте! horatio, александар живаљев and Данче* је реаговао/ла на ово 3 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Милан Ракић Написано Јун 29, 2015 Аутор Пријави Подели Написано Јун 29, 2015 horatio and Данче* је реаговао/ла на ово 2 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука