Jump to content

ПРЕП. ЈУСТИН НОВИ И СРПСКИ О МИТР. ЈОВАНУ ЗИЗЈУЛАСУ

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

  • Одговори 125
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Фашиста...хришћанин... joooj Јој мајко моја, кад се сад нисам шлогиро. :)

Kad moze hriscanin demokrata, komunista, mason, sto ne moze hriscanin nacional socijalista?

Бркаш Вукмане, бркаш....

Оправдаваш се Вуле, оправдаваш...

"ђаба"!! "ђаба" болан!!  kov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...а чуо сам такође да је од скоро у Баварској голуб мира врста у изумирању!  0104_cheesy

Ako se sjecas onog goluba, sto ga je papa Vojtila pustio da odleti, pa se jadnik vratio, cim ga je ovaj pustio iz ruke.

E to ti je bio bavarski golub.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

baš se napalismo i na nemačku i na 2 žene.....

a ti si verovatno iz sirogojna ili bačkog petrovog sela... sastavljaš kraj sa krajem i glasaš tomu  t4431

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Мени је потпуно неумесно питање ко је већи духовник: да ли Митрополит Јован или Авва Јустин.

Заиста, невероватно је шта све вама падне на памет.

Шта би то требало да значи? Да бацамо пасуљ па да видимо ко је већи а ко мањи? Стварно вас не разумем.  t4431

Велики су обоје, свако на свој начин. Обоје су свети зато што су у Цркви, јер су у заједници са Христом, Који је једин Свјат.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је потпуно неумесно питање ко је већи духовник: да ли Митрополит Јован или Авва Јустин.

Заиста, невероватно је шта све вама падне на памет.

Шта би то требало да значи? Да бацамо пасуљ па да видимо ко је већи а ко мањи? Стварно вас не разумем.  t4431

Велики су обоје, свако на свој начин. Обоје су свети зато што су у Цркви, јер су у заједници са Христом, Који је једин Свјат.

Smijesno je diskutovati o tome, ko je veci duhovnik, sveti ava Justin, ili dojucerasnji civil Zizjulas.

Nije potrebno bacati pasulj, za jednu tako ociglednu stvar.

I nije mala stvar izbacivanje svetog ave Justina sa teoloskog fakulteta, odnosno stavljanje njegove dogmatike u sporedan predmet.

Za ovaj zakljucak nije potrebno biti doktor teologije.

Pogotovo nije mala stvar, kada to urade njegovi takozvani ucenici.

To je vrlo ozbiljna stvar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...