Volim_Sina_Bozjeg Написано Јун 7, 2015 Пријави Подели Написано Јун 7, 2015 Poenta price. Moj sin ne poznaje koncept prelaska ulice van pesackog. Ne zato sto je mnogo lepo vaspitan pa zna "kako treba" nego mu je to nesto najnormalnije i podrazumevano. Prelazak bilo gde drugde se jednostavno - ne radi, a da bi to naucio nije morao da dobije ni JEDNU JEDINU cusku niti dizanje glasa niti bilo kakvu manifestaciju autoriteta... O tome govorim.. i ja Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука