Jump to content

Uzasi americkog diktatorskog rezima

Оцени ову тему


Crveni Baron

Препоручена порука

Haos u Baltimoru, garda na ulicama

Baltimor -- U Baltimoru je uvedeno vanredno stanje zbog nereda do kojih je došlo posle sahrane Fredija Greja koji je preminuo u policijskom pritvoru.

Aktivirana je i Nacionalna garda kako bi pomogla da se smire nemiri, a proglašen je i policijski čas koji bi trebalo da traje nedelju dana.

"Garda je poslednja nada da se povrati red u gradu", izjavio je guverner Merilenda Lari Hogan.

Vlasti Baltimora naredile su da se rasporedi po gradu hiljade vojnika Nacionalne garde i policajaca.

U nasilju koje izbilo juče, posle sahrane 25. godišnjeg crnca Fredi Greja, koji je umro pošto je povređen u poclijiskom pritvoru, 15 policajaca je povređeno, prenosi AFP.

Gradonačelnik Stefani Roling Blek pozvala je na smirenost i uvela je policijski čas od 10 sati uveče do 5 ujutro.

Nadzornik policije Merilenda, naredio je da se rasporedi 5.000 policajaca po gradu i zatražila pomoć 5.000 vojnika iz šireg srednjeatlantskog regiona.

Komandant Nacionalne garde pukovnik Linda Sing rekla je da je da ima 5.000 vojnika spremno i da će ih rasporediti da štite ljude i imovinu.

Škole u Baltimoru će danas biti zatvorene, a bezbol tim je otkazao svoju večerašnju utakmicu.

Kako javlja Sputnjik, protesti solidarnosti sa pobunjenicima biće održani širom SAD.

Predsedni Barak Obama je upoznat sa situacijom i sa svojim saradnicima razmatra eventualna rešenja.

Nasilje i destrukciju nećemo tolerisati u Baltimoru, izjavio je guverner Merilenda Lari Hogan.

Pripadnici garde će nositi oružje, ali samo za samoodbranu, izjavio je on.

Nekoliko hiljada demonstranata protestovalo je u Baltimoru u nedelju zbog smrti 25-godišnjeg Afroamerikanca koji je preminuo dok se nalazio u policijskom pritvoru.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=04&dd=28&nav_category=78&nav_id=98569

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Krvavi pir americke vlade se nastavlja ... Nebrojene su zrtve rasisticke policije podrzavane od vojne i politicke oligarhije i vec otvorene diktature najbogatijih belih okupatora ... Crna braca su sledeca za odstrel pisle starosedelackih indijanskih plemena koja stoje na putu rasnoj dominaciji bele vecine ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Krvavi pir americke vlade se nastavlja ... Nebrojene su zrtve rasisticke policije podrzavane od vojne i politicke oligarhije i vec otvorene diktature najbogatijih belih okupatora ... Crna braca su sledeca za odstrel pisle starosedelackih indijanskih plemena koja stoje na putu rasnoj dominaciji bele vecine ...

 

Hahahahah KAKAV AUTIZAM !!!  xDDDD

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Diktatorska klika predvodjena Senatom i Kongresom bez milosti gradi svoju vlast na zivotima nevinih i ugnjetavanih ... Prebijaju mirne demonstrante ciji je jedini zlocin zahtev za pravednim sudjenjem ubicama ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li SAD postaju jedan veliki Guantanamo?

S obzirom na poslednja desavanja postaju sve opravdanije sumnje pojedinih politickih analiticara koji tvrde da prisustvujemo uvodjenju diktature u SAD.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve su cesca i sve su brutalnija gazenja osnovnih ljudskuh orava a medju njima i prava na zivot od strane americke oligarhije predvodjene uticajnim i bogatim industrijskim lobijem koji pliva u raskosi i kupa se pozlacenim kadama dok lete privatnim dzetovima a za to vreme policija po Baltimoru i ostatku SAD priliva krv nevinih radi ocuvanja brutalne vlasti ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dokle ce svet i savest covecanstva nemo posmatrati genocid na ulicama SAD?

Kada ce reagivati UN?

Sta ceka Evropa? Jos jedno istrebljenje poput Jermena ili Jevreja pa onda da reaguje?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovako nekako pisu "novinari" ,koji to naravno nisu vec pisci pamfleta, po Pescaniku i slicnim trash casopisima ... Ovako kao ja u zadnjih nekoliko postova ...Znaci sablonsko izvlacenje gluposti iz debelog creva i plasiranja kao "novinarskog clanka"... Mozda se zaposlim u Pescaniku, snadao bih se ja kod njih ...to je barem lako, socijalisticka "novinarska" skola ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Policijsko divljanje u SAD...

f4ed5698d0f987779af1e481036e7487.jpg

. априла -Власти Балтимора наредиле су да се распореди по граду хиљаде војника Националне гарде и полицајаца, после избијања немира, који су за повод имали полицијску бруталност , а у Мериленду је проглашено ванредно стање.

Ovo je pravo lice americke diktature...

Vojska koja terorise civile...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemam vremena za gubljenje, moram da rusim bezdusne americke oligarhe ... Muzika mi je na zadnjem mestu kada teku reke krvi nevinih civila po Baltimoru ... Ne smeju vise mucenici ni mirno da protestvuju protiv diktatorskog rezima ...

Izveli su vojsku i tenkove na ulice, uveki policijski cas i vanredno stanje kao u najmracnijim vremenima Causeskua ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bas mi je zanimljivo koliku nezainteresovanost pokazuju pojedini forumasi za polomljenu kicmu crnog zatvorenika u SAD i smrt kao posledicu policijske torture, a sa druge strane nocima ne spavaju od brige za za ruske "plesacice" koje moraju da odmore dve nedelje na drzavni trosak ...

Sta li je u pitanju?

:)):))

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Policijsko divljanje u SAD...

f4ed5698d0f987779af1e481036e7487.jpg

. априла -Власти Балтимора наредиле су да се распореди по граду хиљаде војника Националне гарде и полицајаца, после избијања немира, који су за повод имали полицијску бруталност , а у Мериленду је проглашено ванредно стање.

Ovo je pravo lice americke diktature...

Vojska koja terorise civile...

Zanimljivo...

Policija "divlja" a zapaljeno policijsko vozilo :-D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...