Милан Ракић Написано Март 13, 2015 Пријави Подели Написано Март 13, 2015 У свечаној сали Команде Ратног ваздухопловства и ПВО, у сарадњи са општином Земун, одржан је јавни час за ученике осмих разреда основних школа на територији ове београдске општине. Пројекат цивилно-војне сарадње под називом "Основци са ваздухопловцима" имао је за циљ упознавање ученика са позивом војног пилота и искуствима и специфичностима приликом извршавања летачких задатака. Програм је обухватио пројекцију филма о пилотима, обраћање психолога о предусловима за обављање овог позива и разговор пилота из састава 204. ваздухопловне бригаде са ученицима, као и одговарање на питања основаца. На крају програма ученици су били у прилици да се сликају са пилотима и да пробају неке од делова летачке опреме. Поред припадника РВ и ПВО јавном часу су присуствовали и представници Општине Земун, Градског већа Града Београда, директори и наставници основних школа Светозар Милетић, Лазар Саватић и Мајке Југовића из Земуна заједно са 300 ученика. МОРС Плутон and Grizzly Adams је реаговао/ла на ово 2 Тко вриједи лети, тко лети вриједи, тко не лети не вриједи... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука