Crveni Baron Написано Март 13, 2015 Пријави Подели Написано Март 13, 2015 Radnicima Folksvagena bonus 5.900 € Proizvođač automobila Folksvagen saopštio je da će radnici te kompanije u Nemačkoj dobiti po 5.900 evra bonusa u podeli profita zbog uspešnog poslovanja Direktor odeljenja za ljudske resurse Horst Nojman rekao je da isplate održavaju "snažan timski rad na nekoliko tržišta uprkos teškim uslovima". Iznos bonusa je zasnovan na pregovorima predstavnika radnika i biće isplaćen zaposlenima u postrojenjima u Brunsviku, Emdenu, Hanoveru, Kaselu, Zalcgiteru i Volfsburgu. Folksvagen je prošle godine povećao ukupan profit za 20 odsto na 10,8 milijardi evra, mada je za ovu godinu izneo oprezna predviđanja zbog izazova na tržištima. Među brendovima Folksvagena su audi, SEAT, škoda i lamborgini. http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2015&mm=03&dd=12&nav_id=967839 Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Crveni Baron Написано Март 13, 2015 Аутор Пријави Подели Написано Март 13, 2015 Znaci nemacka propada .... poceli da se tale sa radnicima i dele profit ,... Марио Токовић је реаговао/ла на ово 1 Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука