Jump to content

Radnicima Folksvagena bonus 5.900 €

Оцени ову тему


Препоручена порука

Radnicima Folksvagena bonus 5.900 €

 

Proizvođač automobila Folksvagen saopštio je da će radnici te kompanije u Nemačkoj dobiti po 5.900 evra bonusa u podeli profita zbog uspešnog poslovanja

 

2136060025501beaf2af9e849362227_orig.jpg

 

 

Direktor odeljenja za ljudske resurse Horst Nojman rekao je da isplate održavaju "snažan timski rad na nekoliko tržišta uprkos teškim uslovima". 

Iznos bonusa je zasnovan na pregovorima predstavnika radnika i biće isplaćen zaposlenima u postrojenjima u Brunsviku, Emdenu, Hanoveru, Kaselu, Zalcgiteru i Volfsburgu. 

Folksvagen je prošle godine povećao ukupan profit za 20 odsto na 10,8 milijardi evra, mada je za ovu godinu izneo oprezna predviđanja zbog izazova na tržištima. 

Među brendovima Folksvagena su audi, SEAT, škoda i lamborgini.

 

http://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2015&mm=03&dd=12&nav_id=967839

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...